Новак
Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамант Солитар 14KT прстен за ангажман на бело злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 8944.00

На денот кога ќе ја замолите да се венча, да ја претстави со елегантен прстен за ангажман, зачудувачки и традиционален. Модерен во светло 14 KT бело злато, овој класичен дизајн покажува здив 3/4 ct. Т.В. Round Diamond Solitaire, кој ќе го однесе здивот. Империјал 3/4 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt Бело злато прстен за ангажман : Дијамант Тежина : 3/4 Carat Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на отворено во 14 KT бело злато злато прстенот е достапен во големини 6-9 нелегални морелеарни за дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подарете го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завиткате подароците во спакувана забава завитк�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Покажете го вашиот суперхерој случајно додека изгледате стилски на плажа или базенот со DC Comics Swim Wonder Woman

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Упат�

Нашите девојки Cheetah Girls & Toddler Girls Cozy Velor Zip Up and Jogger Tracksuit, 2парчиња атлетично сет е дизајниран со мекост и ст�

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај Вистинска класика, оваа кошула е подготвена з�

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

Scroll