Новак
Фонтана со таблети со 4 нивоа на Донглин во затворен простор со LED светло

Фонтана со таблети со 4 нивоа на Донглин во затворен простор со LED светло

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Конструиран од полирезин. Водата тече од највисокото ниво и се влева надолу по четири нивоа што завршуваат во сливот. Акцентот на затворен простор е лесен за поставување. Вклучува фонтана и електрична пумпа за потопување. За употреба во затворен простор . Изградба на смола Бела LED светло. Лесна инсталација сива боја на чеша со текстурирани парчиња финиш вклучени : фонтана, пумпа што се грижи за вашата фонтана во вода : Осигурете се дека вашата фонтана секогаш има доволно вода на дното . Овие фонтани треба да се чистат еднаш на секои неколку дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Одликувајќи се со елегантна рамка во форма на Х, оваа табела нуди шик естетска за секој дом...

Еси мат финиш лак за нокти, вајлд картон, дали сте подготвени за игра со високи влогови? Оваа сезона доне�

Снус во стил со за спиење на тајно богатство Каприс Класичен изглед со удобни детали, овие супермеки пан

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Екра

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Нараквица за истегнување на природен агат направена со прецизно исечени кристали со розова кутија 8мм п

Згодна јака од изрез нуди безвременски привлечност на овој спортски палто од крајот на земјиштето...

Од пистите до вашиот плакар, Пончо има момент Карираниот Пончо на бесплатното склопување нуди опуштена

Тежина Капацитет : 400lb Цврсти чувари на целосна должина околу горниот кревет обезбедуваат одлична поддр

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Дизајн на лесна облека, без гужва Овие мелиса супер високи фармерки од фармерките на Софија имаат без на

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена т

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Декоративна перница, сина : убава

Опуштените фармерки со 5 везди на Вранглер сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на стрии...

Покријте се во nessубезност со градник што се чувствува добро од lyубезно Колку и да е удобно како омиленио

Scroll