Новак
С. Поло Асн. Џемпер во боја на бојата на ребрата

С. Поло Асн. Џемпер во боја на бојата на ребрата

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 559.68

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн. Џемпер во боја на ребрата. Контрастните бои на ракавите и телото прават совршено суптилна изјава додека силуетата за гушкање на телото ги истакнува вашите криви на сите вистински места. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесна. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Без ракави. Лого на градите; Супер-мек; детали за ребрата. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Џемпер без ракави без ракави за жени од САД Поло Асн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проверка на инстант леснотија Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат �

Овие џемпери на атлетизмот на трендот десно од COMO Blu прават одличен додаток на вашата гардероба...

Опуштеното, но јасно женското обликување ги прави овие џилдан тешки мешавини џемпери за да работат надв

Зборувајте за разноврсно! Симпатична и удобна, совршена за обичен ден во или надвор од куќата Овие џемпе

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Класичен пријатна екипа на екипажот добива шарено ажурирање од сребрена облека со овој мек француски џ�

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Овој празничен џемпер на екипажо�

Поставете се со временска зашилена нога Подигање : високи Затворање : Стил на влечење Ockебови : 2 џебови н�

Класичен кабелски плетен џемпер од лажичка ажуриран со шик мешавина од шевови и разноврсен поштенски ф�

Удобно во кинч Овие супер пријатни панталони од руно од време и TRU имаат половината на кино и го започнув

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време Време е да ги преработите и да ги рест�

Додадете прскање на шарени ленти на секојдневните фармерки со оваа симетрија џемпер од ленти од виножи�

Модата и функцијата одат рака под рака со џогери на Апана Удобен и стилски избор за патување, трчање раб�

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Стил на атлетизност во најдобар случај Спортските панталони за патеки на Атлетик Работи ви помагаат да

Scroll