Новак
Kendall + Kylie Womens Juniors 'Waffle Lounge панталони со црта полите

Kendall + Kylie Womens Juniors 'Waffle Lounge панталони со црта полите

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли. Завршени со црта полите инспирирани од Бохо, овие панталони работат и за кукавички и за обичен изглед. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигнете го плетениот вафл. Kendall + Kylie Waffle Lounge панталони со црвени полите за јуниори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Оваа женска џемпер на BCBG во Париз е обичен, удобен и моден напред Овој акцент џемпери парови назад кон џе

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Ширете малку расположиво празникот во овој шарен Божиќен џемпер од време на одмор Совршено за грда џемп

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци Стилски и

Само што го најдовте вашиот нов омилен џемпер подготвен е за поладните месеци со полу поштенски џемпер

Без разлика дали предавате час, правите презентација во канцеларијата или уживате во ноќна ноќ со прија

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен ак�

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Овој празничен џемпер на екипажо�

Класичниот пуловер добива ажурирање во стилот со женски џемпер за вратот на вратот на плажа, омбре Овој

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Класичен кабелски плетен џемпер од лажичка ажуриран со шик мешавина од шевови и разноврсен поштенски ф�

Плетни панталони со атлетски работи, нудат леснотија за повлекување и тотално удобно вклопување...

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класич

Францускиот француски Тери ogогер Каприс се вашите нови панталони Удобно и пријатно, нашите џогери со до

Scroll