Новак
Beachlunchlunglounge Women's Rainbow Ombre Mock Neck Jumper, средна тежина

Beachlunchlunglounge Women's Rainbow Ombre Mock Neck Jumper, средна тежина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Класичниот пуловер добива ажурирање во стилот со женски џемпер за вратот на вратот на плажа, омбре. Овој пријатна фаворит за ладно време има шарена шема со изложени детали за цвест, удобен исмејувачки врат и широк опсег на половината, совршен за спарување со вашите омилени чизми и фармерки за да создадете сезона совршена. Материјал : 81% акрилик/11% полиестер/4% волна/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Деколте : Ребрестиот исмејуван врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : хоризонтални ленти за омбре; изложени детали за цвест; Широк лента со ребра. Omенски омбре се потсмева џемпер од вратот од Beach Lunch Lounge.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Данкин сега женска плусголемина активна француска јакна Тери е совршена ставка за тренингот! Активни и

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Само што го најдовте вашиот нов омилен џемпер подготвен е за поладните месеци со полу поштенски џемпер

Останете кул и удобно во панталони со права нозе од атлетски дела Силуетата со високи половини ве одржу�

Без разлика дали предавате час, правите презентација во канцеларијата или уживате во ноќна ноќ со прија

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн Џемпер во боја на ребрата Контрастните бои

Класичен кабелски плетен џемпер од лажичка ажуриран со шик мешавина од шевови и разноврсен поштенски ф�

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци...

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класич

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен ак�

Scroll