Новак
Срцев n 'здроби женски плус големина Атлетизност супер меки опуштени панталони за вклопување

Срцев n 'здроби женски плус големина Атлетизност супер меки опуштени панталони за вклопување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.52

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на супер меките панталони за атлетизирање на срцето Н Круш. Лизгајте се во пријатното чувство на опуштената фит и широка нозе силуета. Сигурно ќе станете ваш за да извршите грешки, да се дружите или да работите од дома. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување; Силуета со широк нозе. Влечење на стајлинг; влечење на половината. Две странични џебови. 70% рајон/27% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Атлетични панталони со широки нозе за жени со плус големина од срцев удар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Опуштеното, но јасно женското обликување ги прави овие џилдан тешки мешавини џемпери за да работат надв

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Само што го најдовте вашиот нов омилен џемпер подготвен е за поладните месеци со полу поштенски џемпер

Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женско елф грдо Божиќен џемпер Look

Класичен пријатна екипа на екипажот добива шарено ажурирање од сребрена облека со овој мек француски џ�

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класич

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу поли

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време Време е да ги преработите и да ги рест�

Овие џемпери на атлетизмот на трендот десно од COMO Blu прават одличен додаток на вашата гардероба Стилот з

Пријатен џемпер е секогаш потребен кога деновите се студени Ова есенцијално копче на женското славно с�

Scroll