Новак
С. Поло Асн. V-врат кабел плетен џемпер

С. Поло Асн. V-врат кабел плетен џемпер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 495.84

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро. Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класичен плетен џемпер со кабел V -вратот и останете топло - и стилски - како што паѓа температурата. Пар со вашите омилени слаби фармерки или прилагодени панталони за без напор. Лесно вклопување. Меко чувство на рака. Моделот носи големина S. мало везено лого на левото градите. V-Neckline Pullover. Тешка тежина, плетено плетено кабел. Увезени. Машинско миење, рамно суво. 72% акрилик 25% најлон 3% спандекс. Должина на телото 24 "од рамо до дно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Плетни панталони со атлетски работи, нудат леснотија за повлекување и тотално удобно вклопување Идеале

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Овој празничен џемпер на екипажо�

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време Време е да ги преработите и да ги рест�

Џемперот за кабелски кабелски кабелски кабелски слава е погоден за еден ден во канцеларијата или секој�

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу поли

Инстант леснотија и тотална удобност во атлетските работи на лесни џемпери Повлечете ги и за fallуби се в�

Работата или дружењето во модните џемпери во Авиа ви нуди стилска леснотија без оглед на тоа што има ден

Со овие Тера опуштено вклопување Подигнување и инсејм : средно ројс; Цела должина Затворање : Повлечете �

Класичниот пуловер добива ажурирање во стилот со женски џемпер за вратот на вратот на плажа, омбре...

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн Џемпер во боја на ребрата...

Овој женски џемпер на Chenille vвратот со капчиња од Чероки е пријатна, удобна, стилска и лесна за носење Сек�

Атлетските работи меки панталони со џогер изгледаат добро како што се чувствува и ќе ве одржуваат удобн

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Едноставноста владее врховно со џемперот на екипажот на слободното собрание Како класичен како што се �

Класичен пријатна екипа на екипажот добива шарено ажурирање од сребрена облека со овој мек француски џ�

Шарениот џемпер на Ханука од американскиот бод е пријатна, забавна и празнична Приближно Мерења на моде

Со овие традиционални џемпери од Terra & Sky, може да сметате на класични пот, кои никогаш не излегуваат од ст

Фалалала лама! Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женското лама грдо

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Scroll