Новак
Атлетски работи женски активни панталони со права нозе

Атлетски работи женски активни панталони со права нозе

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Останете кул и удобно во панталони со права нозе од атлетски дела. Силуетата со високи половини ве одржува на тренд и изгледате стилски додека ткаенината за крик ве одржува суво за време на активности во затворен или на отворено. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 30 ”. Високи половини. Повлечен стил. Еластична половината. Ткаенина ткаенина. 53% памук/35% полиестер/12% спандекс. Макин што може да се пее. Увезени. Панталони со права нозе од атлетски дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стилски пулвер со отворен бод со деколте со капчиња Прекрасен цик цак плетен бод на тело и ракав Совршен

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Полеснете го во ова време и суштинските суштински џемпери на дното на дното на жените Тие се направени о

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен ак�

Пријатни и станете празнични во тематски тематски тематски џемпер на островот на одморот...

Данкин сега женска плусголемина активна француска јакна Тери е совршена ставка за тренингот! Активни и

Изградете ја вашата гардероба и завршете ги облеките со овој блузонски врв Овој класичен џемпер распол�

Поставување е неопходно оваа студена временска сезона Нашата ткаенина за влага помага во испарувањето

Францускиот француски Тери ogогер Каприс се вашите нови панталони Удобно и пријатно, нашите џогери со до

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли...

Класичен пријатна екипа на екипажот добива шарено ажурирање од сребрена облека со овој мек француски џ�

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класич

Оваа женска џемпер на BCBG во Париз е обичен, удобен и моден напред Овој акцент џемпери парови назад кон џе

Scroll