Новак
Атлетски работи Women'sенски атлетично јадро плетено пантолоно во редовно и ситно

Атлетски работи Women'sенски атлетично јадро плетено пантолоно во редовно и ситно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд. Имајте удобен, но спортски изглед со овие плетени панталони од атлетски дела. Тие се направени од мека ткаенина од мешавина од памук за да ве одржат пријатно без разлика дали се шетате низ куќата или надвор и околу, и имате дизајн со цврста боја за лесна мешавина и совпаѓање. За активната, жена што ја носи, зграпчи пар плетени панталони од атлетски работи за да се чувствува пријатно кога е во движење. Одликувајќи се со цврст тон и истегнување на половината, ќе изгледате добро и ќе се чувствувате подобро кога ќе одите од место до место. Pantенски пан : редовно вклопување . приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Повлечете стил со врзана вратоврска на половината. Најдобро за : Водење на работи, патнички облеки и лежење. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Увезени. Машинско миење ладно; Одделно или со слични бои; Само не-хлорно белило кога е потребно; Сува суво ниско; Средно железо кога е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сакате можност да се мешате и да се истакнувате сите во исто време Време е да ги преработите и да ги рест�

Инстант леснотија и тотална удобност во атлетските работи на лесни џемпери Повлечете ги и за fallуби се в�

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн Џемпер во боја на ребрата...

Овој долг отворен преден кардиган елек ќе биде совршен за слој со за време на потоплите месеци Стилски и

Удобно во кинч Овие супер пријатни панталони од руно од време и TRU имаат половината на кино и го започнув

Со овие Тера опуштено вклопување Подигнување и инсејм : средно ројс; Цела должина Затворање : Повлечете �

Врвот на вратот на вратот е лесен за џемпер, но подебел за плетен, совршен за есенското време Овој стил и�

Класичен кабелски плетен џемпер од лажичка ажуриран со шик мешавина од шевови и разноврсен поштенски ф�

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен ак�

Полеснете го во ова време и суштинските суштински џемпери на дното на дното на жените Тие се направени о

Scroll