Новак
Хедер Б женски џемпер со долг ракав кардиган

Хедер Б женски џемпер со долг ракав кардиган

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Удобниот кардиган од Хедер Б изненадува со отворен квадратен шема на капчиња што додава незаборавен акцент на која било облека. Овој разигран изглед совршено се спарува со сè, од мета и фармерки до блуза и здолниште. Сигурно ќе бидете во тешка ротација во вашата сезонска гардероба. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : лесна Од Хедер Б.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поставете го вашиот пријатна стил со американскиот Поло Асн Џемпер во боја на ребрата...

Шарениот џемпер на Ханука од американскиот бод е пријатна, забавна и празнична Приближно Мерења на моде

Инстант леснотија и тотална удобност во атлетските работи на лесни џемпери Повлечете ги и за fallуби се в�

Работата или дружењето во модните џемпери во Авиа ви нуди стилска леснотија без оглед на тоа што има ден

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Пријатно никогаш не изгледаше толку добро Додадете малку удобна текстура во вашата гардероба со класич

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на супер меките панталони за атлетизирање на ср�

Класичен кабелски плетен џемпер од лажичка ажуриран со шик мешавина од шевови и разноврсен поштенски ф�

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу поли

Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женско елф грдо Божиќен џемпер...

Со овие традиционални џемпери од Terra & Sky, може да сметате на класични пот, кои никогаш не излегуваат од ст

Совршено парче за да се заврши секоја облека, овој кардигански елек ќе биде иден фаворит за пролетта и л�

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на супер меките панталони за атлетизирање на ср�

Опуштено опуштено вклопување на женските глуждови со глупости / Б> Останување пријатно, не мора да значи

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате на

Зачудувајте ја оваа празнична сезона во нашиот најмек пуловер досега! Овој празничен џемпер на екипажо�

Пријатни и станете празнични во тематски тематски тематски џемпер на островот на одморот Допир на сјај

Scroll