Новак
Крајни сопирачки предни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80156

Крајни сопирачки предни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80156

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни керамички подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80156. . Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и не'рѓосувачки челик Инсталирање на хардвер, керамички влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Директно ги заменува фабричките сопирачки. . Секој комплет е специјално дизајниран за да одговара на вашето возило совршено безболно решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Honda Ridgeline 2006-2011.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подгответе се да се движите како нечиј бизнис во овие големи и високи екстремни движења атлетски фармер

Класичен секојдневен патика од Бринли Ко, изработена со меки плетени ткаенини Khoi е текстуриран изглед д

Чувајте ја топла на ладен ден во оваа аноракска јакна од анорак од ограничена исто така...

Опуштете се во полето на диви цвеќиња со ветровитната перница од диви цвеќиња од колекцијата на пустина

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата „Пармеле“ без напор служат како примерна претстав�

Rockенски и Rockенски женски касандра со средно издигнување bootан Jeanан овие рок и република женски касандра

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Целосен филтер за воздух Целосниот филтер за воздух е еквивалентна замена на OE што ги одржува специфика

Внатре во пораката : Сакам како сме поврзани и оние мали, секојдневни работи што ги правиме за да останем

Неговата колекција вклучува слики од мртва живот, пејзажи и градови како Лондон, Париз, Newујорк, Рим, Вен�

Останете удобни цела ноќ со оваа креветска јакна од тајни богатства Направено од супермека и меки руно �

Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска га�

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер Овој класик на Johnон Хјуз за мо

Нашето бебе и деца со кратки ракави за деца и два пара шорцеви од хартија се пролет и летни парчиња што и�

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 2 'x 3' Kelly Green Starfish reg од нашата колекција на на�

Everи џемперот за џемпери на девојките на Ник и Лекси е висококвалитетен мек плетен слој што е совршен доп

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски езе

Овој сладок сет за девојчиња за бебиња вклучува (1) кошула со долги ракави со пелена во лавовско лице и пе

Таа нема да биде сина кога го носи овој симпатичен сет на пижами! Инспирирајте ноќ исполнета со соништа �

Опсег на гас Frigidaire FKGV30 T0 BBSUG, 30 "црна, стаклена готвачка, 5 запечатени горилници, троен пламен горилник, ав�

Scroll