Новак
Ournourneуни колекција женски марак посочи пети на пети на средни потпетици

Ournourneуни колекција женски марак посочи пети на пети на средни потпетици

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Покажете го елегантен стил во пумпата за пумпа од колекцијата ournee. Овие пумпи со зашилени пети се карактеризираат со меки велур на велур и детали за шушкање на прстите. Skinny Stiletto High Stegels Додадете совршена висина на овој класичен дизајн на пумпа. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лекарите на миеша Пени од колекцијата на ourурнини ќе ве натераат да шетате низ градот во стил и удобност.

Пумпи за вечерните часови на цветни марибел, со целосна ширина, пумпите за вечерни фустани, добро се над�

Чекор во стилски дизајн со ватирани чизми со потпетици од Brinley Co Овие чевли со отворен пети се карактери�

Становите на Зимија од колекцијата ournournee се толку безвременски и стилски, ќе сакате да ги носите насека�

Лизгајте ја Maamie By Brinley Co On On On On Ant To GoGo! Со надуени ткаени ленти и квадратен пети, ќе служите ретро вибраци�

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Колекцијата Jerseирси од Jersie се дефиниција за основно одење Ова секојдневно основно има јазиче на петицат

Колекцијата Jezlin Flat By Journee има прекрасен исечен пресечен раб и материјал за велур Ласкавите зашилени пет�

Нашите станови на Видоре од колекцијата на ourурнини ќе ве прошетаат низ градот со целиот стил и удобност

Преработете ја вашата колекција на обувки со колекцијата ournee halsey moc toe perdorated loafer Ова удобно пушење стан и

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

24 часовна удобност на Carrie Carrie Extra Biddth Sidth Cag е неверојатно удобно и стилски за оваа сезона Оваа дама 1,5 "Зат

Воведување на потпетицата Силвија од колекцијата на ourурнини шик и безвременски дизајн кој е совршен з�

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Scroll