Новак
Ournourneeе женски жени Окена Тру удобност пена со ниска потпетица пумпи за пети

Ournourneeе женски жени Окена Тру удобност пена со ниска потпетица пумпи за пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од кога и да било, додека сè уште ќе ви го дадат целиот стил што го баравте. Индолот за удобност од 4 мм tru ™ нуди поддршка, а патентот вегански кожа и покриената блок потпетица ги прават супер шик. Една лента стилизирана во Мери Janeејн е на врвот на дизајнот за гроздобер изглед. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Колекцијата Tammala By Journee може да биде совршено станови Детали за квадратни пети и лак на вамп додаваат сам

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Тип на пета : Блок потпетица Тип на пета : Блок потпетица Тип на затворање : Лизгање Поставена : Faux кожа Си�

Нашите станови на Видоре од колекцијата на ourурнини ќе ве прошетаат низ градот со целиот стил и удобност

Колекцијата „Сералин станови од ournournee“ додаваат допир на Sass и класа на кој било изглед Со нивните прек�

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Колекцијата Reignn Pumps by gournee изгледа како да излегоа директно од пистата и во вашиот плакар Оваа CapCuted Cutie им

Покажете го стилот на шик во репрезентативните пумпи од колекцијата ournee Овие разноврсни пумпи за отсек�

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка...

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Гроздобер силуета со ново ажурирање, колекцијата Лорен од Гурај Овие класични пумпи се карактеризираат

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Становите на Зимија од колекцијата ournournee се толку безвременски и стилски, ќе сакате да ги носите насека�

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Влезете во елегантен стил кога ги носите овие сјајни пумпи од Brinley Co Овие високи потпетици што привлекув

Погледнете полирано од ден на ноќ во патенти за финиш на патенти од колекцијата на списанија...

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Блок петицата Jazzebell Flate From Collection ќе ги остави вашите нозе удобно на секој чекор со нивната удобна пена од

Покажете го елегантен стил во пумпата за пумпа од колекцијата ournee Овие пумпи со зашилени пети се каракт�

Scroll