Новак
Колекција на списанија, женски безобразно удобно пена се лизга на плоштад пети станови

Колекција на списанија, женски безобразно удобно пена се лизга на плоштад пети станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee. Изреките на топлината и акцентот на каишот со шик метален прстен нудат без напор софистицираност. Еластична веганска кожа обликувана во квадратни пети и удобна пена од 4 мм TRU ™ Footbed го заврши дизајнот за целодневна поддршка. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чекор во шик стил со патенти со патент на глуждот од Brinley Co Faux Suede Uppers Stylishly истакнете премиум зашивање и д

Вашиот стан за одење е тука, колекцијата Reeo By Journee Оваа веганска кожа муле има зашилена силуета за пети, д

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни...

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни...

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Чекор во елегантен стил со колекцијата Renzo By Journee Овие станови се карактеризираат со накит со накит на за

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Лекарите, во сите нивни форми, се неопходни безвременски гардероба Оваа сезона, сепак, блок потпетици на

На секој гал му треба лопатка во својот плакар Колекцијата Tullie By Journee ги погодува сите вистински ноти со

Влезете во класичен стил со овој удобно дизајнирање од колекцијата на ournouree Оваа пумпа има материјал за

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Покажете го гроздобер инспириран стил во пумпи со ленти од Brinley Co Овие стилски чевли со потпетици имаат �

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка...

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија Овие класични балетски станови

Scroll