Новак
Колекција на ournoureенски жени Луси широка ширина Tru Comfort Fonam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

Колекција на ournoureенски жени Луси широка ширина Tru Comfort Fonam се лизга на бадемовите пети ловорични

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.68

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на ногата за целодневна удобност. Колекцијата Луси Лофер од Journee е покачена со блок -потпетица од 1/2 инчи за суптилен лифт. Изреки на топлината, веганските кожни горе и тркалезни перфорирани детали го завршуваат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни...

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка...

Колекцијата Reignn Pumps by gournee изгледа како да излегоа директно од пистата и во вашиот плакар Оваа CapCuted Cutie им

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие шик сјајни високи потпетици од Brinley Co Овој пар потпетици имаа

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Додадете допир и глам на вашиот следен секси изглед со овие зачудувачки подигање на материјалот за пате

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Капита за кросовер додава модерен допир на оваа класична силуета Колекцијата Tillis By Journee е зашилен пети Д

Scroll