Новак
Ournourneуни колекција женски Хестер Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

Ournourneуни колекција женски Хестер Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни. Оваа мила Д'Орсај е заземјен со покриена блок -потпетица и подлога за удобна лифт. Тенок лента за глуждот, сјајна патентна веганска кожа и мека квадратна пети го завршуваат овој исклучителен изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте јамки на благодарност од гледачите секогаш кога се стилизирате со колекцијата ournournee, лана заши�

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

Погледнете шик кога ќе излезете, облекувајќи ја колекцијата на списанија, Винсло, зашилен со балет...

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Облечете се да импресионирате со Мери Janeејн Пумпс од колекцијата на ourурни Овие класични чевли имаат пр�

Чувајте го шик и удобно со колекцијата на ourурнати, мокасин Овој логор за чевли со брод има удобна инлоа �

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

Покажете го гроздобер инспириран стил во пумпи со ленти од Brinley Co Овие стилски чевли со потпетици имаат �

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Покажете го елегантен стил во пумпата за пумпа од колекцијата ournee Овие пумпи со зашилени пети се каракт�

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Колекцијата Reignn Pumps by gournee изгледа како да излегоа директно од пистата и во вашиот плакар Оваа CapCuted Cutie им

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Вашиот стан за одење е тука, колекцијата Reeo By Journee Оваа веганска кожа муле има зашилена силуета за пети, д

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни Подготвена

Заборавете на дијамантите; Високите потпетици се најдобриот пријател на девојчето Колекцијата Monalee By Jou

Чекор во елегантен стил со колекцијата Renzo By Journee Овие станови се карактеризираат со накит со накит на за

Scroll