Новак
Collection Collection Collectionенски Lucie Tru Comfort Foam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

Collection Collection Collectionенски Lucie Tru Comfort Foam се лизга на бадемовите пети ловорични станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка. Колекцијата Луси од Journee е стан на Лофер, покачен со блок -потпетица од 1/2 инчи. Вегански кожни горе, близнаци на страните, а тркалезни перфорации го завршуваат дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лекарите, во сите нивни форми, се неопходни безвременски гардероба Оваа сезона, сепак, блок потпетици на

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Тип на пета : Блок потпетица Тип на затворање : Лизгање Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се п

Заборавете на дијамантите; Високите потпетици се најдобриот пријател на девојчето Колекцијата Monalee By Jou

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Опфатените копчиња прават целосен круг да се врати со Maelie од Brinley Co Овој засочен пети муле се одликува со

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети...

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Пумпи за вечерните часови на цветни марибел, со целосна ширина, пумпите за вечерни фустани, добро се над�

Заборавете на дијамантите; Високите потпетици се најдобриот пријател на девојчето Колекцијата Monalee By Jou

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни...

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети Овој симпа

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Колекцијата Reignn Pumps by gournee изгледа како да излегоа директно од пистата и во вашиот плакар...

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee Оваа класична патика е изречена со гор

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие шик сјајни високи потпетици од Brinley Co Овој пар потпетици имаа

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Scroll