Новак
Collection Collection Womens Roxeene се лизга на зашилени пети Муле станови

Collection Collection Womens Roxeene се лизга на зашилени пети Муле станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 332.80

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни. Roxeene е лизгање на мазга со вештачки детали со два тони и sweetубезно топче. Плетенка лента на вамп додава совршена количина на текстура, а подножјето на стапалото обезбедува удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Чувајте го шик и удобно со колекцијата на ourурнати, мокасин Овој логор за чевли со брод има удобна инлоа �

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни...

Покажете го гроздобер инспириран стил во пумпи со ленти од Brinley Co Овие стилски чевли со потпетици имаат �

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

Становите на Мица Лофер од колекцијата на stournee додаваат стилски финиш на кој било изглед Со нивната 4 mm Tr

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Становите на Зимија од колекцијата ournournee се толку безвременски и стилски, ќе сакате да ги носите насека�

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Покажете го елегантен стил во пумпата за пумпа од колекцијата ournee Овие пумпи со зашилени пети се каракт�

Колекцијата Tammala By Journee може да биде совршено станови Детали за квадратни пети и лак на вамп додаваат сам

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Вашиот стан за одење е тука, колекцијата Reeo By Journee Оваа веганска кожа муле има зашилена силуета за пети, д

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни...

Scroll