Новак
Collection Collection Collectionенски Патриша се лизга на балетски станови за зашилени пети

Collection Collection Collectionенски Патриша се лизга на балетски станови за зашилени пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 332.80

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни. Подготвена нога и меки вегански кожни горе го обликуваа овој удобен стан. Преполн ленти со закопчани додаваат модерен пресврт, а зашилен пети го усовршува изгледот. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија Овие класични балетски станови

Лекарите, во сите нивни форми, се неопходни безвременски гардероба Оваа сезона, сепак, блок потпетици на

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Погледнете шик кога ќе излезете, облекувајќи ја колекцијата на списанија, Винсло, зашилен со балет...

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни...

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Вашиот стан за одење е тука, колекцијата Reeo By Journee Оваа веганска кожа муле има зашилена силуета за пети, д

Чекор во елегантен стил со колекцијата Renzo By Journee Овие станови се карактеризираат со накит со накит на за

Блок петицата Jazzebell Flate From Collection ќе ги остави вашите нозе удобно на секој чекор со нивната удобна пена од

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Колекцијата Tammala By Journee може да биде совршено станови Детали за квадратни пети и лак на вамп додаваат сам

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети Овој симпа

Чекор во шик стил со патенти со патент на глуждот од Brinley Co Faux Suede Uppers Stylishly истакнете премиум зашивање и д

Чувајте го шик и удобно со колекцијата на ourурнати, мокасин Овој логор за чевли со брод има удобна инлоа �

Scroll