Новак
Време и време женски потпетици на глуждот Мери Janeејн Обични чевли

Време и време женски потпетици на глуждот Мери Janeејн Обични чевли

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 640.00

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се дизајнирани со лежерна девојка во умот. Елегантниот стил на Мери Janeејн има прилагодливо затворање на токи на лентата за глуждот и мемориска пена во подножјето за да ги задржи вашите чекори светло и удобно. Само на. Материјал : Полиестер горен; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Потпетица за висина на висина од пета; ставајќи се на надворешната страна. Чевли од потпетица на жените од Мери Janeејн од време и Тру. Земја на потекло : Камбоџа. Висина на пета 2.99 во. Земја на потекло : Камбоџа. Само на .. Избришете чиста. Мемориска пена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите потпетици Окена од колекцијата на ournournee ќе ги имаат вашите нозе да се чувствуваат поудобно од ко�

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Гроздобер силуета со ново ажурирање, колекцијата Лорен од Гурај Овие класични пумпи се карактеризираат

Тип на пета : Блок потпетица Тип на затворање : Лизгање Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се п

Погледнете шик кога ќе излезете, облекувајќи ја колекцијата на списанија, Винсло, зашилен со балет Овој

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Облечете се да импресионирате со Мери Janeејн Пумпс од колекцијата на ourурни Овие класични чевли имаат пр�

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за т�

Заборавете на дијамантите; Високите потпетици се најдобриот пријател на девојчето Колекцијата Monalee By Jou

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија Овие класични балетски станови

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни Roxeene е лизгањ�

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Scroll