Новак
Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 630.08

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекцијата ournoute. Оваа мора да ја има Мери Janeејн има луксузна веганска кожа, двојни ленти за токи и покриена блок потпетица за изглед и привлечен изглед. Подготвена влошка и тркалезна пети создаваат удобно вклопување. Со пета како оваа во вашата ротација, секогаш ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лекарите на миеша Пени од колекцијата на ourурнини ќе ве натераат да шетате низ градот во стил и удобност.

Колекцијата на ournouree Марси Лофер прави прекрасен додаток на вашата колекција на обувки Овој стан за пуш�

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Чувајте го шик и удобно со колекцијата на ourурнати, мокасин Овој логор за чевли со брод има удобна инлоа �

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети Овој симпа

Барате стилски и шик пар пумпи? Проверете ги пумпите Reignn By Collection Collection Овие прекрасни пумпи имаат дизајн

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка...

Запуштете се во гроздобер мода со потпетиците на Хестер од Колекцијата на Gournee Дарлинг Д'Орсај во која и

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

Покажете го овогодинешниот најсилен стил во чизми за глуждот со отворен пети од Brinley Co Овие чевли ги ист�

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие шик сјајни високи потпетици од Brinley Co Овој пар потпетици имаа

Тип на пета : Блок потпетица Тип на затворање : Лизгање Горниот материјал : Веганска кожа...

Колекцијата Tammala By Journee може да биде совршено станови Детали за квадратни пети и лак на вамп додаваат сам

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Чекор во шик стил со патенти со патент на глуждот од Brinley Co Faux Suede Uppers Stylishly истакнете премиум зашивање и д

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни Roxeene е лизгањ�

Scroll