Новак
Ournourneуни колекција женски мелора се лизгаат на зашилени пети на станови

Ournourneуни колекција женски мелора се лизгаат на зашилени пети на станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee. Оваа умен потпетица со пети се одликува со боксерска топлина и ниска блок-потпетица. Гуштер со текстура со вегански кожени голи го обликуваат изгледот, а подножјето ви овозможува да шетате со леснотија. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го стилот на шик во обувки од Brinley Co Овие пумпи со отворени пети се карактеризираат со кожни кож

Добијте јамки на благодарност од гледачите секогаш кога се стилизирате со колекцијата ournournee, лана заши�

Софистицираност на чевли за фустани со обична ладност на патики, зина дерби од колекцијата на ourурни...

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Лекарите, во сите нивни форми, се неопходни безвременски гардероба Оваа сезона, сепак, блок потпетици на

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Чекор во шик стил со патенти со патент на глуждот од Brinley Co Faux Suede Uppers Stylishly истакнете премиум зашивање и д

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Заборавете на дијамантите; Високите потпетици се најдобриот пријател на девојчето Колекцијата Monalee By Jou

Чувајте го шик и удобно со колекцијата на ourурнати, мокасин Овој логор за чевли со брод има удобна инлоа �

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee Оваа класична патика е изречена со гор

Пумпи за вечерните часови на цветни марибел, со целосна ширина, пумпите за вечерни фустани, добро се над�

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни Roxeene е лизгањ�

Подгответе се за поплавување комплименти во колекцијата на Патриша од Колекцијата на ourурни Подготвена

Колекцијата Reignn Pumps by gournee изгледа како да излегоа директно од пистата и во вашиот плакар Оваа CapCuted Cutie им

Scroll