Новак
КОЛЕКЦИЈА ЗА ГОЛЕМО КАРИСКИ КАРИ КАРИ БАКЕ ПАТЕ МАРИ JANE FLATS

КОЛЕКЦИЈА ЗА ГОЛЕМО КАРИСКИ КАРИ КАРИ БАКЕ ПАТЕ МАРИ JANE FLATS

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Дизајн на поглавја што го заслужувате! Колекцијата Carrie By Journee е стан на Мери Janeејн со детални детали за тока и витка лента. Кадифена вегетанска велур го обликува изгледот, а квадратен пети додава модерен допир. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Влезете во елегантен стил кога ги носите овие сјајни пумпи од Brinley Co Овие високи потпетици што привлекув

Со класична силуета, ова време и чевлите со потпетица на Мери Janeејн се фабрика за секоја пригода и се диз

На секој гал му треба лопатка во својот плакар Колекцијата Tullie By Journee ги погодува сите вистински ноти со

Колекцијата Roslynn By Journee има гроздобер шарм што сигурно ќе го изнесе Vixen во вас Мека вегетаријанска велур �

Покажете го елегантен стил во пумпата за пумпа од колекцијата ournee Овие пумпи со зашилени пети се каракт�

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети Овој симпа

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен KAVN е дизајнсососè што можете да се свртите, бе�

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни Roxeene е лизгањ�

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни...

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Scroll