Новак
Greenworks 60V Ultrapower AMP полнач за батерии со двојна порта

Greenworks 60V Ultrapower AMP полнач за батерии со двојна порта

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Чувајте ги сите ваши батерии наполнети за вашата следна работа со полначот на батерии со двојна порта на Green Works 60 V 6 засилувачи. Секоја батерија од 60 V има LED индикатор што го покажува преостанатото полнење на батеријата. Овој полнач за батерии ја обезбедува потребната моќност за максимални перформанси со истовремено полнење 2 батерии. Овој полнач за батерии од 6 засилувачи обезбедува без избледена моќност без загуба на меморија по полнењето. Индикаторот за дијагностички LED комуницира ниво на струја на полнење, температура на батеријата и какви било проблеми со батеријата. Истовремено наплаќа две батерии на Greenworks 60 V. Компатибилен со сите батерии на Green Works 60 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Green Works 24 V без четка SDSPl J Rotary Hammer, батеријата не е вклучена HM24 L00 Green Works 24 V Батеријата обезбедува 20% поголем

Scroll