Новак
Nuloom Gwenyth Solid Shag Area reg, 6 '7 9', сиво

Nuloom Gwenyth Solid Shag Area reg, 6 '7 9', сиво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1351.68

Чекор во удобност со мекиот текстура на овој килим со цврста област. Познат по својот свилен мек и не-пролевање на купот, овој килим е третман за прстите, додека конструкцијата поткрепена со електрична енергија гарантира дека овој килим е издржлив и изграден за да издржи редовен сообраќај на нозете. Неутралната нијанса ќе даде елегантна изјава во вашиот дом што се спарува со кој било декор од модерен до боемјан. Вратете се и опуштете се со нашите миленичиња-пријателски и лесни за грижа за килими. Nuloom Gwenyth Solid Shag Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, канцеларија, игротека, расадник.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зачудувачки комплетно детален преоден дизајн ќе го збогати секој декор на просторијата Топлите и неутр

Донесете чувство на спокојство право во вашиот дом! Има еден цел свет под нозете во овој напорен килим, с

Кој рече дека убавите подни облоги се само за внатрешноста на домот, сè уште не наишол на зачудувачки ки�

Поставете ги тие чевли и имајте седиште на убаво изработениот напорен килим од Нулум Можете да заборави

Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими на подрачјето веднаш додаваат стил и функција на

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' правлив чад со голем килим �

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колек

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Зрачената колекција Калвин Клајн го заснова вашиот дом во модерен стил Апстрактните линеарни обрасци с

Ова е прекрасен килим за секој дом Thatе донесе совршена топлина на земјотресот што веднаш ќе создаде дом�

Современи фиенти, обединете се Време е за косилинг блок килим од колекцијата на Месечината нашиот одго�

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Фузија на моден дизајн напред и безвременски вкус, колекцијата „Серенада“ во студиото Карастан зборув

Килимите го разубавуваат секој дом, но одвојуваат тепање од секојдневниот живот За среќа, чистењето на �

Со своите неутрални бои и богато текстурирани ткаени, овие килими се идеален додаток на вашата дневна с�

Запишана секоја просторија со прекрасен килим што дава стилски, но неформален изглед Дел од колекцијат�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Сложениот дизајн и покаченото натрупување ветуваат визуелен интерес, додека меките предива се чувству�

Допир на креативност и убавина за вашите подови и wallsидови Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и у

Оваа безвременска шарена шема ќе додаде карактер и шарм на кој било простор Овој 100% памучен килим е лесе

Колекцијата Safavieh Jardin содржи чудесни килими, совршени за додавање на прскање на забава и боја во вашиот д

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата к�

Не само што оваа привлечна колекција обезбедува години на заштита на подот и апсорпција на звук, туку не

Scroll