Новак
Miabellaенски карат карат сино етиопски опал карат дијамант 10kt розово злато кросовер ореол прстен

Miabellaенски карат карат сино етиопски опал карат дијамант 10kt розово злато кросовер ореол прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 14528.00

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Прстен што ќе го воздигне вашиот ансамбл на следното ниво. Изработено во сјајно злато од розово розово 10-карат, овој ласкав прстен има еден овален, сина етиопска етиопска етиопска опашка скапоцен камен (9х7мм) и 28 кружни, дијаманти поставени од прсти (G-H, I2-I3). Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Направено во злато од роза од 10kt. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Октомвриски роден камен. Сина етиопска големина на Опал : (9x7mm).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср

Елегантен сребрен прстен од 925 Стерлинг со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сентиментале

Ветувајте дека ќе ја сакам, честиме и негуваме со овој карактеристичен 5 камен кружен свадбен бенд за св�

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистиц�

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува овална, создадена емералдска камења, поставена во

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 1 КТ тркалезна кубна цирконија солитер прстен за ангажман во

Зголемете го вашиот изглед за голема забава со оваа изјава Miabella Green Quartz и Diamond Halo Cocktail Ring Безвременски кл�

Додадете ги овие забавни обетки Huggie во колекцијата на додатоци и ќе имате забавно парче за да се свртите

Нашиот ѓердан со солза монограм е софистицирандизајниран ѓердан Вашиот рачно изработен монограм виси �

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој зачудувачки дијамант и смарагден прстен Изработено во 14 к�

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Pori Jewelers 14k розово злато 7мм обетки од принцеза, изработени со кристали од страна на Сваровски, боксот со п

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

925 Стерлинг сребрен оригинален швајцарски сина топаз и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментале�

14 K бело злато 16 "0,80мм ѓердан за замена на јажето Унисекс Различни во мноштво боја, големина и должина на

Направете смел избор со овој елегантен прстен за ангажман на Миабела Моисанит Изработено до совршенств

Шарена аура од жолта и бела боја е на врвот со привлечен дизајн во овој впечатлив прстен Одликувајќи се �

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува смарагдно исечено зелено аметистички скапоцен ка�

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува кружен дел, создаден рубин скапоцен камен, поставе

Персонализирајте ја облеката на вашата малечка со овој симпатичен детски ѓердан за приврзоци во Стерли

Оваа обетка за обетка е направена во 14 K бело злато, покажувајќи кружен розов сафир Ова елегантно парче п

Зачудувајте ја со овој привлечен дијамантски бенд Багета за жени Изработено во 14 килограми бело злато, �

Елегантен сребрен прстен од 925 Стерлинг со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сентиментале

Овој прекрасен сина топаз и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за нак�

Twobirch 0,57 ct Двоен бесконечен венчален прстен засилувач со кубна цирконија монтирана во сребро (големини о

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува овална форма на сина сафир скапоцен камен, измет п�

Направено во злато од роза од 10kt Морганит Боја на дијаманти : GHI Хало прстен Висока полска завршница зав�

Изработено во злато од розово злато од 10К Овој сет на царски дијамантски невестински, има стилски прсте�

Нагласете сè, од вашиот мал црн фустан до обична кошула со копче и фармерки со овие елегантни Akoya Pearl AAA, к�

Scroll