Новак
Едгемод Траверса клупа во сад со седло

Едгемод Траверса клупа во сад со седло

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2239.84

Рустикален модерен коњ. Имаме комбинирана рачно завршена кожа со тафтирана кожа со нозе обложени во прав во антички месинг финиш за да создадеме елегантна клупа која работи скоро каде било. Од спални соби до дневни простории до помали простори како плакари и влезови, тоа е мулти-задача што не сте знаеле дека ви е потребно. Рачно завршена оригинална кожа тапацир. Тафтирана перница. Цврста метална рамка обложена со прав со антички месинг. Собранието не е потребно. Севкупни димензии на производот : 54,5 "W x 17" D x 17.25 "H.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Доведете го безвременскиот шарм на ранчот на Ри во вашиот дом со пионерската жена гроздобер цветен клуп

Клупата за спални соби „Abbyson Living Jewel“ помага да се донесе фокусот на вашата нова современа спална соба Ц

Инсулгентниот стил на деко ја охрабрува и носи примамливата енергија во модерен простор со оваа соврем�

Донесете класичен стил и дополнително седење на вашиот простор со оваа едноставна, вистинска клупа од д

Со црна, бела и кафеава тапацир, оваа клупа за складирање ќе одговара убаво со кој било традиционален де�

Додадете ја оваа прекрасна клупа за влез на еспресото Амхерст 2фигури во вашиот дом за едноставно решен�

Оваа разноврсна клупа за складирање со седење може да биде исто толку корисна како клупата на прозорецо

Дајте му на вашата трпезарија освежувачко ажурирање со богатата удобност и класичен дизајн на клупата �

Надградете ги вашите опции за седење со клупата со перниче за глам на паркот Манор Ова уникатно парче им

Запишано е амбиентот на кој било распоред со егзотична смиреност на клупата за акцент на Абелија Направ

Разновидна и практична, коцката клупа е дома во која било просторија Чувајте ги омилените чевли во трит�

Вашата трпеза не треба да биде само убаво место за собирање, туку и удобна Клупата за sequубовни седишта Deh

Ова парче е совршен додаток на која било дневна соба или соба за кревет, помислете на оние специјални вр�

Оваа уникатна клупа може да се пофали со модерен дизајн од средниот век што ќе го комплиментира вашиот д

Исечете го нередот во влезот, калта или плакарот за прошетка со оваа суштинска клупа за складирање...

Воведете обична удобност во оброците со клупата за јадење во Санфорд Направено во Малезија, Санфорд е и�

Уникатен пресврт за секоја современа спална соба! Оваа ленена клупа на клупата стилски го подобрува сек

Оваа традиционална клупа се претвора во модерно парче за складирање Тапациран во мека постелнина, оваа

Scroll