Новак
Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Класичен главен дел за вашата гардероба. Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил направена во мека пика ткаенина со природен дел за дополнителна удобност. Со детали за логото за очи на градите, ова секојдневно поло е разноврсен изглед кој е совршен на теренот за голф или на вашата следна скара во дворот. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека пика ткаенина со природно истегнување. Машка класична фит пика поло маица од поглавја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нема ништо како поло маица Тоа е безвременски стил додава полски на се што го спарувате, од фармерки до к

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа мачка со кратки ракави со кратки ракави Поло кошула од Chaps �

Georgeорџ Машки прозорски модел на шема Jerseyерси Поло работи за секоја пригода од деловно секојдневно до ва

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварува

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа мачка со кратки ракави со кратки ракави Поло кошула од Chaps �

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

Поло на мажот actекард шема на героге е совршен поло од деловно секојдневно до теренот за голф Неролна ра�

Разновидна и згодна од работа до викенд оваа пик поло маица од бесплатното склопување е класичен стил ш

Полиран и убав Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина Карактери

Обични петок или удар назад за време на викендот, оваа класична поло маица од Georgeорџ нуди удобно вклопув

Третка и забавно, ќе го сакате начинот на кој оваа кошула со кратки ракави од Бен Хоган ви помага да се ис

Кул и удобно, оваа маичка со долги ракави од Грејсон Социјал е сигурно дека ќе биде вашиот нов главен гар

Овој простран пуловер е направен со ткаенина за влага за да ве одржува кул и удобно цел ден на теренот за

Полос правило! Бесплатното склопување ја носи рагби пуловерската маица на нови височини радосен, разно

САД Поло Асн Машка маица Vврат е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување Совршено е да се

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн Машка меѓусебна маица со полови кошула ќе ви оди кога времето ќе �

Одвојте се од цврстиот поло и надградете со машка маица од машката Поло 8 со печатење на градиент Овој по

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

Заматете се во стил со Chaps Solid Mesh Golf Polo во класичен дизајн на кокошки и кратки ракави Овој дел од истегнув�

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; јака и м�

Поло за кратки ракави на Wrangler Performance Shope нуди и стил и функционалност за повеќето случајни или отворени н

Останете кул и удобно со поло поло на кратки ракави со кратки ракави Одликувајќи се со ткаенина од памук

Ова е апсолутна мора да има кошула за loversубителите на поло, изработена од премиум пик памук, кој е отпоре

Scroll