Новак
Objet D 'Art Trinket Bo - бас линија - бас гитара

Objet D 'Art Trinket Bo - бас линија - бас гитара

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Во раните 50 -ти години на минатиот век, познати американски производители на музички инструменти "Електрифицирани " гитари и баси и ја лансираа ерата на рокенролот како што ја знаеме. Басот гитара е 'рбет на секоја модерна музичка група и има хармоничен "дното на крајот" што го сочинува ритамот. Оваа 100% рачно изработена реплика е комплетна со жици и ќе биде „рок “ вашата музичка колекција. • Исклучителни подароци за сериозни колекционери. • 100 % рачно изработени. • Пјутер и кристал. • Гаранција за живот. • За возраст од 10 и повеќе години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Серијата MPero го комбинираше својот популарен заштитен случај и флип паричник за да создаде прекрасно из

CTR Контрола на раката за контрола на раката CTR Контрола на раката се произведува со употреба на само со н�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : BE8 Z15 A449 AA, FO1184107 Replaces OE Number : BE8 Z15 A449 AAReplaces Partslink Number : FO1184107 Warranty : 1

5 парчиња заштита од алуминиумска плоча со висок квалитет 2 големи силни прегради за патент со 1 џеб за вн

Добијте години на заштита за само пени на ден Покриени опции : Механичко Што е опфатено? Механички и елек

Pawls уво чистач nuestro limpiador de oídos para perros una base suave de aloe y extracto de manzanilla que atraviesa la cera resistente y los residuos mientras seca y desodoriza e

Специјален К? Баровите за протеински оброци се удобен начин да ви помогнат да се спротивставите на иску�

Браун, маслиново, црна, светло зелена и тен Компактни мерки со 3 "дијаметар Примени на лице / раце / врат и �

Пиете на ладен пијалок цел ден со вакуумска изолација за да ги одржувате пијалоците ладни! Конструкција

ПРОКТИКТИЧКИ И БЕЗБЕДНОСТ : Комплетно склопена транспарентна акрилна дисплеј, црна основа, акрилен каб�

Scroll