Новак
Objet D 'Art Trinket Bo - бас линија - бас гитара

Objet D 'Art Trinket Bo - бас линија - бас гитара

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Во раните 50 -ти години на минатиот век, познати американски производители на музички инструменти "Електрифицирани " гитари и баси и ја лансираа ерата на рокенролот како што ја знаеме. Басот гитара е 'рбет на секоја модерна музичка група и има хармоничен "дното на крајот" што го сочинува ритамот. Оваа 100% рачно изработена реплика е комплетна со жици и ќе биде „рок “ вашата музичка колекција. • Исклучителни подароци за сериозни колекционери. • 100 % рачно изработени. • Пјутер и кристал. • Гаранција за живот. • За возраст од 10 и повеќе години.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Повеќето разноврсна заграда на планетата, уникатен модуларен дизајн дозволува регистарската табличка

Добро избалансиран, подготвен да пие inин Мартини со профил на мазен вкус Едноставно сервирајте разладе�

Поканете го вашето семејство и пријатели на обележје кога ги користите поканите за злато од 50 годишнина

CTR Контрола на раката за контрола на раката CTR Контрола на раката се произведува со употреба на само со н�

Чаша од капучино и чинија во еднократно рачно изработена кутија за подароци (w / лента + мушка)...

Карактеристики на производот : xe2 x80 xa2 100% xe2 x80 xa2 фаталат & латекс бесплатен xe2 x80 xa2 1 aaa (не е вклучен) xe2 x80 Xa2

Timberwolf Tmbrwlf Fine Cut Winter Green Can : Timberwolf Tobacco, влажна сноп, фино исечено, зимзелено Продажбата е дозволена само во

Rapidlash Rapidbrow 3 ml / 0,1 ozпакет од 2 ексклузивни комплексни хексатеин 2 Трансформирајте ги слабите, нерамни и р

Без чад тутун, класичен директен, долг крој Нотка подобро Даночна класа : М Продажбата е дозволена само в

Почнете со вашата забава на вистински начин Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за па�

Влезете во празничен дух со овој класичен изглед на празник за време на празник, предводена декорација �

O2 Lite е чекор во поставата на Один Во споредба со другите лесни решенија, O2 Lite ги има сите; изглед, сила, це�

Наполнете го вашиот Micro USB компатибилен уред со Cellet Home и Charger Wallидот Одликувајќи се со кабел долг 5 метри с

Подиоците за подигање не мора да бидат здодевни Фондацијата на оваа колекција започнува со премија, изд

Булевар Квирк ракета Поп Хард Селцер, 12 пакувања, 12 лименки од ФЛ Оз, 4% АБВ Getе добиете дванаесет 12 течнос�

Официјално лиценцираната безбедносна мечка на Бебе Фанатик е изработена од мека четкана кадиф со свиле

Комплет за чешлање сèво1 со нови подобрени перформанси и пријателски за кожата Филипс Норелко G370 / 60 три�

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 4 R3 Z6321411 AA, DD10697 GTNNReplaces NAGS Number : DD10697 GTNNInterchange Part Number : 4 R3 Z6321411 AA, DD10697 G

Држачот на ткивото на мобилниот мобилен визир е дизајниран да ги задржи вашите ткива во случај што може

Оваа дрвена клупа со модерен рустичен стил прави уникатен додаток на вашата дневна соба, влез или спалн�

Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат 100220 V напон, погоден

Направете го вашето малечко возбудено да ја научите азбуката и да ги подготвите за училиште со оваа кни�

Доживејте го мазниот и вкусен вкус на Трес Монџитас Маргарина Овој сад од 7,1 мл е преполен со кремасто и �

ПРОКТИКТИЧКИ И БЕЗБЕДНОСТ : Комплетно склопена транспарентна акрилна дисплеј, црна основа, акрилен каб�

Овој пакет вклучува збир на касети за чистење на црвенило за чистење Овие касети се исполнети со специј�

Pawls уво чистач nuestro limpiador de oídos para perros una base suave de aloe y extracto de manzanilla que atraviesa la cera resistente y los residuos mientras seca y desodoriza e

Вклучените плоштади за бакар додаваат модерно чувство на оваа прекрасна и функционална Terrazzo Trivet...

Целите на муниција на серијалот „Дурасат предизвик“ се дизајнирани да ги тестираат најнапредните стр�

Пиете на ладен пијалок цел ден со вакуумска изолација за да ги одржувате пијалоците ладни! Конструкција

Дали барате висококвалитетна рамна картичка за печатење, копирање, инсерти за покани и многу повеќе? Ов�

Scroll