Новак
Protege 28 Regence Проверете го исправен багаж со 2 тркала, аква

Protege 28 Regence Проверете го исправен багаж со 2 тркала, аква

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1599.52

Соберете ја стилската и прифатлива проверена регенција за собирање на багажот Хардсдејд денес од Protege. Направени од издржлив 900 D полиестер, овие парчиња багажници ќе го одржат својот изглед и патување во стилот по патувањето. Одликувајќи се со две тркала со скејт-тркала со низок профил, како и мулти-фаза на копчето за притискање на копчето што можете да ја прилагодите на висината што најдобро ви служи. За оние времиња кога се чувствувате како да трчате на ниско ниво на простор, едноставно отпакувајте го патентот за експанзија за моментално додавање до 2-инчи. Со луксузни ленти за компресија на ентериер, можете лесно да се одморите дека вашите работи ќе останат привлечни и безбедни за време на патувањето. Збирот на преобразливи патенти носат дополнителна вредност на овие торби што не можат да се победат. Стилските патенти се вклопуваат заедно за да овозможат одобрено заклучување на TSA да биде безбедно прицврстено (*заклучувањето не е вклучено). Соберете го следното парче багаж денес со секојдневна ниска цена. Достапно во повеќе големини и бои. Проверениот багаж со тврда страна на регентот од 28 "Регенција е направен од издржлив материјал за полиестер 900 D. Имајте мир на умот, знаејќи дека вашите работи се безбедни со системот за меѓусебна патент (*заклучување не е вклучено). Димензии : 18 "L x 10" D x 28 "H. Надворешни димензии (со тркала) : 18,5 "l x 10" d x 29,5 "ч. Тежина : 8,4 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Елегантниот, резолутен дизајн на текстураниот текстура на текстурата на мики 21in, кој го прави добредојд

Спецификации : Прибл Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежи�

Дозволете вашата мала принцеза да носи сопствен багаж на следното патување со овој багаж на принцезата

Патувајте во стил со американскиот туристички багаж Американскиот Туристер е официјален багаж на Волт

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Овој сет за багаж на Деџуно со три парчиња е изработен од врвна ткаенина quакард и има вртења на тркала, з�

Зачудувачки бои, функционален дизајн и илјадници прегледи со 5 starвезди што ви ги донесе Ифли, најверниот

Материјал : Тешка 1680 Д Заклучување на копчето за заклучување на копчето за влечење со ергономска рачка Ц

Спецификации : Прибл Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежи�

Патување во стил благодарение на оваа спакувана забава "etет сет " Проверка на тврдиот багаж со големина �

Американски флаер Барнум 6ПЦ постави леопард црвен (17 "дуфел, 18 ', 21 ", 25 "28 " + 311 торба) Американски флаер 5па�

Овој лесен розов и црна цветна брокада, дамаск во форма на ткаенина, сет, се што ви треба за следното пату

Оваа стилска торба за мултикомуналности на Naztech Smartpack е целосно наполнета со внимателни допири кои ги ре

Секој аспект се разгледуваше при дизајнирање на оваа убавина; Организација, стил, удобност и издржливос

Ipack 20инчниот вртеж на хардсајд ја спојува модата и издржливоста во едно носење Одлично е за автомобил ил

Зачудувачки бои, функционален дизајн и илјадници прегледи со 5 starвезди што ви ги донесе Ифли, најверниот

Scroll