Новак
Хомо-лесен багаж што може да се прошири со вртења на тркала, заклучување на TSA, сет од 3 парчиња

Хомо-лесен багаж што може да се прошири со вртења на тркала, заклучување на TSA, сет од 3 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Спецификации : Прибл. Димензија (исклучувајќи тркала) : 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "Тежина : 6 lbs 24 инчи 24 " x 16 "x 11 ", тежина : 8 lbs 28 inch 28 "x 19 " x 13 ", тежина : 10 фунти приближно димензија (вклучувајќи тркала) 20 инчи 22 " x 13 "x 9 ", Капацитет на тежина : 33 lbs 24 инчи 26 "x 16 " x 11 ", тежина Капацитет : 44 lbs 28 инчи 30 "x 19 " x 13 ", Капацитет на тежина : 55 фунти Карактеристики : Сетот 3 парчиња вклучува 20 инчи, 24 инчи и 28 инчи. Еден сет само ги задоволува сите ваши различни патни потреби. Лесен материјал од 100% ABS, мазен 360 ° Spinner тркала и носењето на горните и страничните рачки ги прават вашите патувања полесно. Надграден со 3-цифрен комбинација TSA заклучување, така што само вие или агент на TSA имате лесен пристап до вашите работи кога патувате максимизирајте 25% повеќе простор од вашата моќност за пакување со функцијата за проширување. Голем простор за складирање и целосно поставен ентериер со патент за да ги одржувате вашите предмети организирани. Сетот за 3 парчиња вклучува 20 инчи, 24 инчи и 28 инчи. Еден сет само ги задоволува сите ваши различни патни потреби . Лесен 100% ABS материјал, мазен 360 ° Spinner тркала, и носењето на горните и страничните рачки ги прават вашите патувања полесно . надградени со 3-цифрена комбинација TSA заклучување, така што само вие Или агент на ТСА има лесен пристап до вашите работи кога патувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Соберете ја стилската и достапна колекција на багаж за регенција денес од Protege Направени од издржлив 900 D

Оваа стилска торба за мултикомуналности на Naztech Smartpack е целосно наполнета со внимателни допири кои ги ре

Соберете ја стилската и прифатлива проверена регенција за собирање на багажот Хардсдејд денес од Protege...

Најлесниот светски витализира 3 парчиња сет на 3 парчиња има 3 индивидуални случаи со ултра силна структ�

Protege 2 компјутер вгнезден сет за багаж за спин Се состои од проширен спинер 25 "исправен и спинер 21 " Прошир

Лесниот, GT Lite 3 Piece Spinter Spinner поставен од него багажот е задолжителен за вашата следна дестинација Со мазн�

Патување во стил благодарение на оваа спакувана забава "etет сет " Проверка на тврдиот багаж со големина �

Секој аспект се разгледуваше при дизајнирање на оваа убавина; Организација, стил, удобност и издржливос

Американскиот Туристер е официјален багаж на Волт Дизни Светски одморалиште и Дизниленд Овој багаж рас

Патувајте во стил со овој сет за проширување на багажниот багаж на Олимпија Corsair Секое парче има четири �

Заштитете ги вашите лични работи додека патувате со овој солиден, но сепак стилски тврд багаж на Пирсон

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Овој лесен розов и црна цветна брокада, дамаск во форма на ткаенина, сет, се што ви треба за следното пату

Опис ОВДЕ ви е потребен нов куфер за употреба на патувања или едноставно да го користите за дневна колек

ИТ багажниот свет на светот Катедралата Св Овој сет на ултра лесна категорија има издржлива рамка за фи

Никогаш не губете од видот на вашиот куфер со колекцијата Флуро од тоа багаж Флуоресцентната надворешн�

Куферот е мобилен на двојно тркало, мултинасочени вртења за лесна маневрирање насекаде и е лесно да се д

Материјал : Тешка 1680 Д Заклучување на копчето за заклучување на копчето за влечење со ергономска рачка...

Само погледнете го багажот на нараквици на телото и ќе сонувате за одморалишта на плажа, апартмани за пл

Опишете Вклучен куфер супериорен квалитет, тивка работа, мултинасочен тивок тркала за вртење обезбедув

Наменето за современиот патник, ова безвременско парче е изградено за да трае, лесен е, но сепак доволно

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Колман Newу Риџлин со 3 парчиња солиден багаж го олеснува и удобно патувањето Со 100 години наследство во к�

Патувајте го светот со американскиот зелен пат Нејзината тешка, но сепак лесна, хардшел гарантира дека �

Сетот за багаж за патувања од 3 парчиња се вклопува едни со други, има еден куфер од 28 инчи за пратка, еден

Scroll