Новак
Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Даблин Ендурал Декоративен 3Д wallиден панел, Ултраковер Сатен Хант Клуб Зелен

Ekena Millwork 5 8 W 5 8 H Даблин Ендурал Декоративен 3Д wallиден панел, Ултраковер Сатен Хант Клуб Зелен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање на wallидови. Нашите панели се издржливи, нудејќи живот на убавина. Со толку многу апликации за дизајн и стилови на модели на располагање, секој декор за дома може да се покачи со овие уникатни, карактеристични панели. За надградба на високо ниво на вашиот простор, тоа е лесно како 1,2,3, едноставно поставете ја шемата за вашиот наменет простор, инсталирајте со градежно лепило и нокти и потоа сликајте. Бидејќи wallидните панели се ПВЦ, тие се водоотпорни и не се лесно забиени. Ставете ги внатре или надвор, само закачете се на која било рамна површина. Совршен и за внатрешни и надворешни и за станбени и комерцијални апликации. Прецизно вклопување, лесен и лесен за сечење значи лесна инсталација. Брзо се прицврстува со лепило и нокти. Создадете 3Д подигнат ефект за помалку. Издржлив ПВЦ што е водоотпорен и не е лесно забиен. Многу стилови на располагање, создавајќи фокусна точка во секоја просторија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено Способни да бидат инсталира

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Гроздобер талент го прави овој тренд метал сукулентен совршен акцент Изгледа прекрасно вметнување на к

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација Тие се одлични ре�

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Scroll