Новак
Време и време женското вратоврскоста на бојата на бојата на бојата Миди фустан

Време и време женското вратоврскоста на бојата на бојата на бојата Миди фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Времето и TRU женскиот без ракав во боја на бојата Миди фустан е неодоливо лето што мора да го има за вашиот плакар. Едноставните ленти за резервоарот се врзуваат на рамото и влегуваат во ласкаво малку лажено тело, што е совршено за прикажување на вашите омилени ѓердани. Додека должината на MIDI ви дава разноврсност во врска со флип-апостолки, клинови или високи потпетици. Здолништето со 3 нивоа и блокирано во боја дава токму вистинскиот блесок и смелост што е совршено за летната сезона. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : блокада на бои, нивоа на дизајн; врски на рамената. Midi фустан од боја на жени за жени од време и Tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Земја на потекло : Увезен Земја на потекло : Увезен Грижа : Машината за перење Карактеристики : Vврат; текс

Воодушевување на топло време Времето и мидирезервоарот на TRU е тој стил на лизгањенаиодење со кој сигур�

Со слатка цветна шема, овој обичен фустан е стилизиран со слатки детали за зачувување и ракави со мафини

Овој пат и плетениот фустан без ребра без ракави е совршен за носење на сезони Направено во мека четкана

Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S Затворање : Стајлинг на пуловер Материјал : 71% полиестер / 29% па

Овој фустан е направен од цветна шема за допир на елеганција Украсено со цветно печатење со средна теле�

Леле достоен фустан од џемпер од Scoop ажуриран со вонцентар Vвратл и дизајн со форма што одговара на форма

Асиметричниот фустан на Scoop Halter Midi е вашиот нов главен дел за облекување од биро до вечера Овој плетен фу

Запомнете ги добрите времиња во овој фустан со миди фустан Оваа силуета се карактеризира со опремена по

Создадете безгрижен изглед со овој текстуриран миди фустан од деколте на временски лажички; собрани ле�

Scoop го направи тоа повторно со овој прекрасен миди фустан кој комбинира романтичен шут по полите со жест

Излегувајќи во стил со миди фустан на вратот на Scoop Исечената половината на ekиркање и уникатен пресврт п

Неверојатно стилски, неверојатно лесен . Миди фустанот на Софија Вергара ја фаќа таа сончева вибрација �

Создадете безгрижен изглед со овој текстуриран миди фустан од деколте на временски лажички; собрани ле�

Намалување над останатите магистерски магистерски фустани на Скуп софистицираност со суптилни исечоц

Време за нов фустан? Секогаш! Овој фустан за завиткување од време и TRU има деликатен стил со цветни отпеч�

Прекрасен ден и убав фустан . што може да биде подобро? Миди фустанот без ракави на Beach Lunch Lounge е благодатн

Совршено за секоја пригода, овој ласкав фустан носи ретро вибрации, додека сè уште останува шик и модере

Облечен фустан од џемпер за жени за жени од лажичка материјал : 50% рајон / 30% полиестер / 20% најлон; Поставе�

Должина : MIDI должина Затворање : Предниот дел на копчето Материјал : 96% полиестер / 4% спандекс...

Едноставен, но елегантен и рафиниран, овој MIDI фустан има тенок фит линијата на половината и мека пламенс

Асортиман на забавни отпечатоци го игра овој миди фустан од лажичка со женски, чисти ракави ракави и вра

Додадете прилично миди во вашата гардероба од време и TRU Овој фустан во стилот на селанец има миди силуе�

Едноставно стилски Get Get Smocked MIDI фустан е сè што сакате во стил на топло време Одликувајќи се со вграден п�

Оставете ја вашата живописна личност да блесне со овој фустан од ракав од ракав од лажичка...

Една есен гардероба мора да има! Овој миди фустан за жени е одличен за секоја пригода без разлика дали е �

Создадете безгрижен изглед со овој текстуриран миди фустан од деколте на временски лажички; собрани ле�

Scroll