Новак
Беркли Чупо Топ Вотер Риболов Матење, Совршен Дух, Оз

Беркли Чупо Топ Вотер Риболов Матење, Совршен Дух, Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

На врвот со куки Fusion19, Беркли Чуппо мами сигурно ќе ги импресионира риболовците од сите нивоа на вештина и ќе привлечат штрајкови од басот. Најдобро одговара за помирни услови, но може да се користи во необични услови .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Привлечно дејство : Дизајнирано да испорача тесни дејствија на Балса, како и оптимизиран звучен профил,

Беркли има работено со добрите за да дизајнира повеќе големини на трепетнички нијанси за да одговара на

Одлично за таргетирање на фини риби од кој било вид, невремето Mag Wart® е привлечен мами со многу риба прик�

Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, има различни висококвалитетни боички плочки за појаву

Заливот стаоречки мамки кратки длабоки е обичен квалитет, рачно насликано, лебдечко, длабоко нуркање, с�

Приклучокот за намалување на мамките на Бред е ротирачки мамка што држи мами што личи на ранета риба од �

Салмо мами Чаби Дартер Хардбајт Даце, сина : оригиналниот вертикален воблер на Салмо Совршен за кастинг

Дизајнирани со класичен рамен страничен профил, овие мами имитираат најразлични видови и создаваат нај

RC STX совршено се суспендира во мирување исто како и природната мамка што ги активира оние булдогголемир�

Се вративме на основите со The Storm Original "Jr " Thunderstick Точно во дизајнот и производството на многу оригиналот..

Асортиман на тврди мамки на бомбардери Топтер, мами се градат цврсти и ќе фатат секаква риба што можете �

остри и витко фузија19 куки : опремена со леплива остра фузија19 Куки за лесна пенетрација и одлична спосо

Нашата приказна : Приказната за Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведе до очекуван успех...

Заливот стаорец мами кратко плиток е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стап�

Легендарниот изум на Бил Луис, стапицата на стаорецЛстапици, е признат како најпопуларен и, следствено,

Длабоко нуркање на нуркање се вообичаени, но уникатните заоблени сметки од XD сериите овозможуваат мамк�

Секоја мамка во штрајкот на штрајкот на штрајкот на штрајкот, промодел, е дизајнирана да изврши одреден�

Crankbait на Гери Јамамото Чикара 300 има 3Д холографска комора за внатрешни работи за ултрарефлективен блиц..

Оваа мамка со рамна риба има завршна пастрмка и панфис Тие имаат приклучок за мамење со висока акција и �

Кога станува збор за терминални справи, можеме да ги сумираме нашите перформанси со само еден збор сила

Има поголем волумен на телото, дозволувајќи му да плива со моќ на многу подолга и потешка мамка Storm Flatstick

Легендарниот изум на Бил Луис, стапицата на стаорецЛстапици, е признат како најпопуларен и, следствено,

Багли ја воведува Балса Шад за 2015 година Направено со употреба на ексклузивен процес на производство на

Багли го воведува Ратлин Kill'r B и Rattlin 'Diving Kill'r B Направено со трајна ABS смола, и двете мамки се внимателно д�

Scroll