Новак
Воздушен звук на топлината на автомобилот, затегнување на звукот на звукот Мат 20 12

Воздушен звук на топлината на автомобилот, затегнување на звукот на звукот Мат 20 12

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 560.00

100% сосема нови и никогаш не се користат. Го одржува ладилникот за внатрешни работи на автомобилот во текот на летото и потопло во зима. Го подобрува квалитетот на звукот и возењето на вашето возило со намалување на бучавата на моторот, лелекањето на гумите, бучавата на патот, бучавата на ветерот. Користење на поставување на автомобилот : аспиратор, ќелии, врата, кокпит подот, задниот дел, заштитен ид, u wallид, предниот фидер, предните и задните тркала. 1. Извадете ги панелите на вратите. 2. Инсталирајте ги завртките назад на оригинално место, лесно ќе се најдат кога ќе се монтирате, избегнувајќи дупки да бидат покриени 3. Со алатките за ролери ќе направат изолациски материјали и металниот лист цврсто вклопување. 4. Според ефектот што сакате да изберете програма за градежништво. 5. Можете исто така да користите на покривот на автомобилот, подови, fireид на аспираторот, шасија, багажникот, капакот на трупот и така натаму. Белешка : 1. Ве молиме исчистете ја површината што сакате да ја соберете. 2. Направете материјали за изолација и металниот лист цврсто вклопени. 3. Не покријте ги жиците на шасијата или дупките за воздух кога ќе се инсталирате. 4. Соодветната употреба на лента ќе го зајакне ефектот на врските. 9 парчиња 10мм автомобил за задниот дел на автомобилот за топлинска звук на звук на звук Мат 20 "x 12" Дебелина : 10мм. Лесна инсталација, одговара на сите видови на типот на возилото. Водоотпорен, огноотпорен, звучно изолирано. Материјал : Алуминиумска фолија + памук на пригушувач. Материјалот ефикасно го засилува бучавата во позадина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Agility Auto Parts нуди целосна линија на автомобилски кондензатори кои опфаќаат над 95% од сите апликации за воз

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With cap Replaces OE Number : PE0115351 AReplaces Partslink Number : MA3014114 Interchange Part N

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : With Pump Notes : With cap Replaces OE Number : MR191497PFM, MR191063, MB286961 Replaces Partslink

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power For Subaru Legacy 20092005, Outback 20092005 Предниот лев (без мотор за лифт на прозоре

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси...

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000...

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Заптивка на коленестото вратило NOK Crankshaft Seal Fits Select : 20062015 Honda Civic 4 Cyl 1,8 L 20052007 Honda Accord 20032004 Honda Accord 4 Cyl 2.4 L 2016201

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Месинг за месинг за супериорна корозија отпорност месинг или никелобложени терминали за супериорна сп�

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

SKF автоматскиот заптивка на вратилото на излезот на вратилото на SKF изгради репутација во автомобилскат

Специфично на производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Коннектор Пол : Femaleенски к�

Поддршката за поддршка на TUFF Поддршка за лифт на отворот изгради репутација во автомобилската индустри

Кој вели дека безбедноста не може да биде модерна? Направете ги и двете со оваа безконтактна безбедност

Одговара на следниве возила : Chevrolet Spark2013 (подмодел : LS, LT) 2014 (подмодел : LS, LT) 2015 (подмодел : LS, LT) Fitnote : Front, де�

Тип на специфични производи на производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално,

Goodyear Belts разви класични завиткани Vпојаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век...

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Type :

Овие прилагодени задни 2 клипови со клипки со загради за закачалки и комплетни комплети за хардвер се ди

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2001 2006 година Hyundai Santa Fe Front лево (регулатор на прозор�

Цилиндер за заклучување на IGN Сите брави за палење се совршено совпаѓани со оригиналот за прецизна инст�

Scroll