Новак
Атлетски панталони за мажи на Georgeорџ Машки

Атлетски панталони за мажи на Georgeорџ Машки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.52

Паметниот стил започнува со панталоните за мажи на Georgeорџ со пространа, класична вклопување. Стилизирајте го овој бизнис-случајно одење со задебелен поло за да го завршите вашиот полиран, ажуриран изглед. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : Атлетско вклопување преку седиште и бутовите. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф; 2 џебови за заварување. Карактеристики : јамки за појас. Директни панталони за мажи од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Bushорџ Машки четкани грбови за панталони, мека четка назад за топлина, спандекс за леснотија на движење...

Направете ги овие панталони отпорни на брчки, за мажите, главен во вашата гардероба Удобно и стилски, ов�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Разновидни и совршени за секојдневните моменти од работната недела до викендот Овие ткаени панталони с

Со хибриден дизајн што може да се носи на работа, надвор за вечера или која било друга активност, овие си�

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Да го задржиме удобно Овие машки панталони од Georgeорџ се совршени за вашата секојдневна гардероба без ра

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Започнете го викендот во кул, удобен стил со овие панталони Georgeорџ ogогер Изработени во ткаенина од Твил

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ...

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Истегнете плетено потези со вас за удобно вклопување во овие плетени панталони со 5 џебни машки Georgeорџ...

Со хибриден дизајн што може да се носи на работа, надвор за вечера или која било друга активност, овие си�

Да го задржиме удобно Овие машки панталони од Georgeорџ се совршени за вашата секојдневна гардероба без ра

Овие воздушни, лесни панталони од руно салон од Georgeорџ помагаат да се испорача непречена удобност и кра�

Да го задржиме удобно Овие машки панталони од Georgeорџ се совршени за вашата секојдневна гардероба без ра

Разновиден и многу убав Овој пар технолошки панталони од Chino од Georgeорџ го одржуваат случајно и удобно со

Започнете го викендот во кул, удобен стил со овие панталони Georgeорџ ogогер Изработени во ткаенина од Твил

Паметниот стил започнува со панталоните за мажи на Georgeорџ со пространа, класична вклопување Стилизирај

Добијте го најдоброто од двата света со панталони за џогер за мажи на Georgeорџ Изработена во јасна мешави�

Scroll