Новак
Revlon Parfumerie миризлива емајл за нокти, 0. fl oz

Revlon Parfumerie миризлива емајл за нокти, 0. fl oz

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Мирисот откриен кога мирисите на суво светло траат цел ден 5 бесплатна формула : нема формалдехид, дибутил фталат (DBP), толуен, камфор или формалдехид смола емајл, миризлива, цветање на портокал 085. Мирисан кога е сув. со нас и не-американски компоненти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Супер силен маникир што трае до 14 дена Отпорни на чипови, ултрасјајни ленти за нокти Брза примена, форму�

Дајте им на вашите нокти живописен лифт со L.A бои во боја лудост лак за нокти Безбедно за прсти и прсти, и�

Забележете се за маникирите со овие флексибилни бои инспирирани од сите работи L.A Orly Color Amp'd Flexible Color Nail Pol

Чист сјај на ентитет во лакот за дишење на ноктите, 0,5 мл чист ентитет, ултра чист биотин збогатен со 24 бе

Додадете нова динамика во рутината за лак за нокти со миризлива емајл на ноктите на Revlon...

Нема да има прашање за кого се вкоренувате со спортови стапчиња во Color Club! Секоја пакет вклучува 2 налепн�

Секоја боја на игра во игра во клубот, ноил лак е стручно дизајниран за да одговара на шлемот на вашето у�

Лаккерите за нокти во боја првично беа создадени за професионалци во салон и индустрија, брзо станувајќ

Бетина емајл за нокти е салон, две формула за палто што обезбедува финиш со висок сјај Не тестирани на жи

Чувајте ги прстите и прстите кои изгледаат совршени со салонот со алатката за лична нега на нокти во сти

Sinful Colors е сè за индивидуалноста, а нашето излегување! Колекцијата го става самоизразувањето право на ва�

Загарантирана е без напорна употреба! За да постигнете подобри резултати, ве молиме натопете ги нозете �

Мора за градинари, еко пријателска спа сестра бамбус, четка за нокти, е природна, направена со влакна на �

Алатка за напредокот на педи на Viva Однесувајте се на нозете Отстранете ги сувите, груби, калуписки обла�

5 листови налепници вклучуваат 100 на страница со најразлични икони и бои Апликацијата е лесна...

Единствени и забавни бои : Cool Ranch Doritos инспирирани бои на овој сет со ограничено издание на ноктите се уни

Барате начин да вклучите забава, забавна уметност за нокти без да се упати кон салон? Овие мини тетоважи

Воведувањето на лак за нокти во боја на лудост во боја носи како лак, сјае како гел Достапно во над 70 нија

Донесете го дома салонот со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен маникир! Подигнете го вашиот изглед со бе�

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

Тоа е птица, тоа е авион, тоа е гел за чудо! Првата формула за гел што не бара врвен палто и лекува без ламб

Чувајте ги прстите и прстите кои изгледаат совршени со салон со маникир во стил U, поставен со тврд случа

Боите на водата вклучуваат 18 нијанси во формула без 18то, нетоксична вода Никогаш не жртвувајќи се на бој

Зачудувачка дива глазура полуисчистена гел боја на нокти, топло сиво Некаде помеѓу топло кафеави и ладн

Плус, секоја пакет вклучува 24 нокти кои ви овозможуваат да ја пронајдете вашата оптимална големина и вк�

Kiss Gel Fantasy Color Jelly Nails имаат проucирен финиш со висок сјај „желе“ што изгледа мазно како стаклото, со лак со

Грижа на кутикули Мавала Мавапен : Воведена од дизајнерската куќа на Мавала се грижи за кутикули Мавала

Scroll