Новак
Revlon Parfumerie миризлива емајл за нокти, 0. fl oz

Revlon Parfumerie миризлива емајл за нокти, 0. fl oz

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Мирисот откриен кога мирисите на суво светло траат цел ден 5 бесплатна формула : нема формалдехид, дибутил фталат (DBP), толуен, камфор или формалдехид смола емајл, миризлива, цветање на портокал 085. Мирисан кога е сув. со нас и не-американски компоненти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бетина емајл за нокти е салон, две формула за палто што обезбедува финиш со висок сјај Не тестирани на жи

Kiss Gel Fantasy Color Jelly Nails имаат проucирен финиш со висок сјај „желе“ што изгледа мазно како стаклото, со лак со

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

Поставете ја датотеката за нокти хоризонтално по контурата на ноктот Изберете големина на лента за сек�

Чувајте ги прстите и прстите кои изгледаат совршени со салонот со алатката за лична нега на нокти во сти

Донесете го дома салонот со Сали Хансен Салон Ефекти® Совршен маникир! Подигнете го вашиот изглед со бе�

Стартувајте диви со патики инспирирани од шест парчиња Sinful Colors® Sporty Brights Nail Collection Collection Супер задебелен�

Sinful Colors е сè за индивидуалноста, а нашето излегување! Колекцијата го става самоизразувањето право на ва�

Како и високиот лак изглед на извајаните акрилни лажни нокти на салонот, овие нокти за готова облека не �

Blacklight активиран лак за лак за нокти во форма на нокти, не е потребно УВ светлина Професионална класа со р

Ако треба да направите лично чешлање во движење, проверете го овој пакет од Вивитар! Вклучува сиви алатк

Загарантирана е без напорна употреба! За да постигнете подобри резултати, ве молиме натопете ги нозете �

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

Плус, секоја пакет вклучува 24 нокти кои ви овозможуваат да ја пронајдете вашата оптимална големина и вк�

Нашето тврдење за слава! Ние го лансиравме Wet N Wild во 1979 година со овој епски лак за нокти и тоа е наши врвн

Scroll