Новак
Superma R T LT33 12.50R 95H гума за лесен камион

Superma R T LT33 12.50R 95H гума за лесен камион

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3933.12

Horizon Tire ги снабдува производите за гуми низ САД повеќе од 10 години. Врвот О.Е.М., дистрибутерите и трговците на мало нè препознаваат како снабдувач на избор и за услуга и за сигурност и за квалитет на производот. Хоризон има осигурување од одговорност на производот издадено од осигурителна компанија со седиште во САД на сите производи во нашата понуда. Нашиот примарен деловен модел е "контејнер директен" испорака до која било американска дестинација. Super Max R/T 1 LT33/12.50 R20 95 H Бренд за гума на лесни камиони : Супермакс. Производител : Супермакс. Големина на гумите : LT33/12.50 R20. Сооднос на аспект на гуми : 12.5.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цела сезонска гума, HT1 од Super Max е дизајниран за употреба на CUV, SUV и лесни камиони Четири широки жлебови во

Нуди добра стабилност и ја зголемува цврстината за подобрено забрзување и карактеристики на сопирање и

Super Max HF1Plе комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на управувачката оска на камиони и автобуси в

Цела сезонска гума, HT1 од Super Max е дизајниран за употреба на CUV, SUV и лесни камиони Четири широки жлебови во

Scroll