Новак
Велу Шеврон текстурирал памук плетено ќебе - пријатно, топло, сите сезони

Велу Шеврон текстурирал памук плетено ќебе - пријатно, топло, сите сезони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Памучно ткаено ќебе од Velluxfrom Најверно име во ќебиња, ткаени ќебето од памук Vellux се ужива во безброј домови, хотели, гостилници и кревет одлично за пролет, лето и есен, и како дополнителен слој за зима без најголемиот дел. Квалитет : Премиум памук е машина што може да се пее; Ја задржува формата, текстурата и миењето на големината по миењето; Без пилинг или лежење. Лесна грижа : Машинско миење пред употреба, тогаш по потреба по упатства за нега за најдобри резултати и долготрајно абење. Мери 90 инчи широк за 90 инчи долги (полна/кралица); Долга 66 инчи широк x 90 инчи (близнак); Долг 108 инчи широк x 90 инчи (крал).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Голи дома луксузно ултра мека премиум микроплуш руно ќебе, близнак / twinxl, средно бонусно ултра мек микро�

Материјал : Кул ткаенина, стаклени мониста, памук без лепак Навистина е совршен подарок Може да ви помог�

Од најсигурното име во ќебињата, ткаеното ќебе со памук Vellux се ужива во безброј домови, хотели, гостилни�

Оваа луксузна уникатна поволна работа бушава фаушка крзно ултра влакна ќебиња се одликува со faux крзно о

Завиткајте се во топлина и утеха со ова ќебе со плишано руно од Малта од Харпер Лејн Направено од четкан

Martex Cotton Blacketmartex е едно од најстарите и најверните имиња во домашните производи Ова меко памучно ќебе е н�

Пондерирано ќебе е специјално дизајнирано да биде 812% од вашата телесна тежина Ова ви дава чувство да би�

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кре�

Наменето за целогодишна употреба, ова пријатно ќебе има трендовски ткаенина на шеврон за рустикален из�

330 GSM Flannel Rece Clable е направено со 100% полиестерски материјал со богат и поканувачки сјај Единствени поволни

• Сценари за разноврсна употреба : Опкружете се со ќебиња за руно од креветот Фланел додека гледате ТВ �

Scroll