Новак
Виктор 18-10068- Одговара на Изберете: 1999- Хонда Цивиќ, 1997 година- Хонда CR-V

Виктор 18-10068- Одговара на Изберете: 1999- Хонда Цивиќ, 1997 година- Хонда CR-V

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат технологија и инженерство за квалитетна дихтунзи. Тоа е затоа што Виктор Рајнц е оригинален снабдувач на опрема и доверлив избор на производители низ целиот свет, нудејќи широко покритие за странски и домашни автомобили и камиони. Во комплетите за заптивки на Виктор Рајнц, ја добивате вистинската комбинација на компоненти потребни за брзи, долготрајни поправки. Виктор 18-10068-01 одговара на Изберете : 1994-1997,1999-2000 Honda Civic 1997-2001 Honda CR-V 1986-2001 Acura Integra 1988-1991 Honda Prelude и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување виџет за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мотор на мотор и регулатор на моторот на Aisin Power изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Tacdelco GM Оригинална опрема, центар за тркала tan Acdelco GM Оригинална опрема, центар за тркала обезбедува точка

Bando Acportory Drive Belt изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произве�

Диск сопирачка со ниска фреквенција бучава амортизер диск сопирачка со ниска фреквенција бучава аморт�

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформан

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

Хардверот за премиум сопирачки на Вагнер е клучот за да се изврши квалитетна работа со сопирачките "дес�

Школката со високи седишта на сите временски услови (CAFE), е траен стандард повеќе од 25 години...

WBR паркинг сопирачки за чевли за чевли за паркирање WBR сет за чевли за сопирачки за сопирачките се вклопу

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor / Finish : Primed Inter Change Дел Број : BBM450 B31, MA1009

Прекинувач за светло за резервна копија на FAE Резервниот прекинувач за светло ги активира вашите обратн

Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за прашина,пар штитови Дорман ОЕ растворувања сопирачки штит за �

Scroll