Новак
Машка машка врат за костум за елек Формален костум од половината Редовна облека за вклопување елек за мажите за мажи

Машка машка врат за костум за елек Формален костум од половината Редовна облека за вклопување елек за мажите

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 463.84

Нашиот официјален елек за костуми е направен за да ви даде идеална рамнотежа помеѓу удобноста и паметниот стил. Тоа е прекрасен избор за сите сезони. Ткаенината од 65% полиестер и 35% вискоза е мека и удобна. Задниот дел од елекот е направен од 100% полиестерска обвивка што го прави лесен и модерен. Додадете малку достоинствен стил на вашата кошула за фустан или изглед на костум со класична убавина на оваа исклучително удобна, прилагодена композиција на крпа од елек 65% полиестер 35% вискозни елек Карактеристики : -Сингл до дојка 5 копче предниот дел на половината -о лапел -двапати предни џебови -регуларни -регуларни џебови -регуларен Fit -Half -назад -ремен -Објавено -обложена -јакна што ја носи и панталоните продадени одделно нега на ткаенини : Врска чиста само Забелешка : Ве молиме, внимателно погледнете ја нашата слика за предлог со големина (не е табелата со големина). Сите големини се мерат со рамно, земете ја следната големина доколку сакате да постигнете поудобен материјал за вклопување : 65%полиестер, 35%вискоза. Суво чисто.ГОВОР ЗА Свадба, настани, дипломирање, матурска или некоја друга обична пригода . Карактеристики : без ракави, V-врат, дизајн на елек со еден гради, редовно вклопување, 2 џебови во предниот дел, 5 копчиња. Назад прилагодлив појас нуди поточно вклопување. Забележете -Пред да нарачате, ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина во примерок слика или опис.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Подгответе се да следите и да нападнете со овие симпатично жестоки диносауруси за играчки инспирирани �

Моделот е совршен Создадена во соработка со Јустина Блејкеј, колекцијата Малик е најавена од 100% полиест

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

За оваа ставка Пакет од дванаесет, 15унци единици (вкупно 180 унци) умерено сладок вкус и цврста текстура, и

Плетираното здолниште на Scoop го одржува елегантно и без напор Со одличен принт, нерамномерна полите и си

Оваа табела со крајно дрво е модерен додаток за простории во една класа, што претставува три генерации н

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

ACDELCO GM Оригинална опрема Зголемување на сопирачките за напојување Поврзете го системот за педали на соп

Откријте додатоци (вклучително и ретки и супер ретки) кои одговараат на вашата тема во материјални завр�

Едноставни, но сепак привлечни, тркалезни дијаманти долго време посакувани за нивната чиста брилијантн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Buzzy Seeds Mini Terra Cotta Growing садови вклучуваат сè што ви треба за успешно да одгледувате свежи билки, вкусни зел�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Бели дијаманти од Елизабет Тејлор за жени сет за подароци од 4 парчиња 3,3oz ЕДТ спреј, лансиран од дизајн�

Scroll