Новак
Златната рипка од фармата Пепердиџ, направена со органски крекери со чеда од пченица, Оз. Кутија, 3-топена Оз. Повторно залепени кеси

Златната рипка од фармата Пепердиџ, направена со органски крекери со чеда од пченица, Оз. Кутија, 3-топена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Закуската што се насмевнува назад : Кога станува збор за крекери со златна рипка, можете да се чувствувате добро кога ги сервирате омилените закуски. Сите наши сорти на сирење, како чеда, се печени со 100% вистинско сирење и се печени - никогаш не пржени. Златната рипка направена со органски крекери со пченица се прават со ист вкусен вкус што го очекувате од крекерите на златна рипка и се совршени за семејства кои избираат органски производи. Тие се направени со органска пченица, не-ГМО состојки и не содржат вештачки конзерванси или вкусови. Секој сака крекери со златна рипка - тие се вкусни и забавни! Задржете ја вашата оставата, чајната кујна со оваа кутија со 3 точки од крекери со златна рипка. Секоја кутија содржи 3 индивидуално спакувани 8 мл. Повторно залепени кеси. Кутија од 3, 8 мл. Повторно заптивка торби за оптимална свежина, совршени за порибување на оставата, чајната кујна. Направени со органски пченица и не-ГМО состојки. Разиграни крекери за сирење, печени со насмевка. Вкус од чедар, печен со вистинско сирење и без вештачки вкусови или конзерванси. Околу 8 порции по торба, околу 24 порции на кутија со 3 точки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вкусот на Гардето што го познавате и го сакате сега на јасен залак! Лесен, ронлив и попрен залак, крцкави�

Ранчот крцкава пченица е одлична работа за ранчот крцкава пченица кревање на овие вкусни, јасни пченичн

Очекувајте големи насмевки наоколу Можете исто така да ги додадете во супи или да ги додадете како стра�

Уживајте во вкусот на Wasa Sourdough Crispbread Направено е со цели зрна кои се природно срдечни и пополнети Целиот

Крив и крем од крем од ритс, чипс од компир и пченица, се лесни чипови кои се печени во рерна, не пржени, со

Овие крекери со чедари од тиква од тиква од доктор Кракер се добар извор на цели зрна, протеини и растите

Однесувајте се кон здрава закуска со овие крекери за природа Тие се направени од црн грав, вкус на фиест�

Крекерите со сода со голема вредност е јасна и вкусна закуска опција која е омилена и кај децата и за воз

Содржи состојки со пченица, млеко и соја; Кошер млекарница CheezIt жлебовите се вистинската зделка, направе

За вкусно лекување или гарнир, обидете се со лебници од сусам на Алеси Потеклото на лебниците датира од 1

Scroll