Новак
Cheez-It, крцкави чипови за закуска со сирење, остар бел чеда, единечен сервис, Оз, КТ

Cheez-It, крцкави чипови за закуска со сирење, остар бел чеда, единечен сервис, Оз, КТ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 79.68

Направете време за ужинка позабавно со најдоброто од Cheez-It и чип во едно. Чиповите на Cheez-It Grooves Cracker се квадратните крекери што ги знаете и ги сакате во крцкав чип со сртови за дополнителна криза. Чиповите на Cheez-It Grooves Cracker се вистинскиот договор, направено со 100% вистинско сирење, кое е внимателно старо стариот за еден вид на вкус во секој залак. Крцкавата закуска, жлебовите на Cheez-It се совршени за време на игра, рашири за забави, училишни ручеци, грицкање доцна во ноќта и повеќе-опциите за симпатична се бесконечни. Плус, пригодните, вреќи за време се одлични за лесно грицкање каде било. Loveе ја обожавате смелата криза и вкусно, солено вкус на вистинско сирење во секое совршено тост грст од Cheez-It жлебови остри бели чипови со крекер. Cheez-It, крцкави чипови за кревање со сирење, остри бели чеда, единечен сервис, 12 мл, 12 КТ • Лесни и крцкави чипови на крекери направени со вкус на остар бел чедар и прашина со сол • Нашите вкусни искривени чипови на крекери се карактеризираат со леснотија на чип со класична добрина на Cheez-It за крцкава, во секое време закуска • Направена со 100% вистинско сирење стари за смел вкус; Класична, семејна омилена закуска што е совршена за деца и возрасни • храна подготвена за патување; Прави вкусен залак дома или во движење; Идеално за собири, забави, ширење на закуски и многу повеќе; Stow во кутии за ручек, тота и ранци • Вклучува 1, кутија со 12 унци кои содржат 12, 1-унца индивидуално завиткани вреќи со крекери за подготвување на јадење; Вкупно 12 пакувања; Спакувано за свежина и одличен вкус.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Цела пченица, сусам 6 мл (170 g) Одете со жито! Квалитетен производ од цело зрно Направено во Израел Содржи п

Набиско пченица Тинс Зести Салса бела закуска крекер кутија Набиско пченица Тинс Зести салса природен �

Крекери за пакети, оригинални 11,7 мл (331 г) Семејни награди на Келог Без холестерол Прашања или коментари?

Shibolim Crisp Cracker со целото пченица може да ви помогне да изгубите тежина и да ве натера да се чувствувате одл

CheezIt Beked Crackers Crackers се вистинскиот договор, направен со 100% вистинско сирење, кое е внимателно старо на нео�

Медитерански печен конзервативци на крекери, Транс Фатскерост Доматите од 1992 година додаваат светла, м�

Содржи состојки со пченица, млеко и соја; Кошер млекарница CheezIt жлебовите се вистинската зделка, направе

Вкусот на Гардето што го познавате и го сакате сега на јасен залак! Лесен, ронлив и попрен залак, крцкави�

Печено со вистинско сирење : Секогаш направено со 100% вистинско сирење од чеда и без вештачки вкусови или

Cracklentils на испукана пиперка леќа се малку со маснотии и природен извор на протеини и влакна Вклучени се :

Набиско Риц Битс / Риц Микс сорта со разновидни пакувања вклучуваат 12 индивидуално завиткани пакувања о

Очекувајте големи насмевки наоколу Можете исто така да ги додадете во супи или да ги додадете како стра�

Крцкави, розови крекери за животни, 2,125 мл, 60 брои со повеќе отколку што ќе знаете со што да направите...

Rovira Export Soss Multigrain5 содржи мешавина од пет зрна и семиња што обезбедува влакна, минерали и антиоксиданти з�

Крекерите, кафеавиот ориз очекуваат да очекуваат од трискут, но сега со полесна текстура и крцкава криз�

Каши Оригинални 7 зрна Не ГМО закуски крекери 9 мл Со 18 грама цело зрно во секоја порција, крцкавите каши �

Bagel Crisps, оригинал, морска сол и испукана пиперка 7,2 мл (204 g) печени Сите природни Екстра крцкаво Вистински

Крекери, сода, премија, кутија 8 мл фенси крекери Без холестерол Нема заситена маст Загарантирана свежин

Закуската што се насмевнува назад : Кога станува збор за крекери со златна рипка, можете да се чувствува�

Искусете ја кризата со патеки од 2во1, што ги прави забавните моменти на грицкање Вклучува 1, 10унца кутија

Иако не секој не знае по име, веројатно е дека во едно или друго време уживавте во еден од нашите вкусни п

Scroll