Новак
Yorkујорк стил во њујоршкиот стил Bagel Crisps, 7. Оз

Yorkујорк стил во њујоршкиот стил Bagel Crisps, 7. Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Bagel Crisps, оригинал, морска сол и испукана пиперка 7,2 мл (204 g) печени. Сите природни. Екстра крцкаво. Вистински леб од леб со дупка. Нов вкус. 20% повеќе крцкави бесплатни. Сега со 7,2 мл наспроти 6 мл во кој било од нашите претходни вкусови на чипови во јорк стил. Пред повеќе од 30 години, Jimим Барнс и Гери Рикер, сопственици на продавницата за селско сирење во Newујорк, печеа крцкава идеја да ги привлечат клиентите да ги тестираат своите гурмански сирења. Тие зачинуваа и печеа оригинални њујоршки џебови за да испорачаат автентичен крцкав залак. Наскоро, клиентите бараа да ги купат солени закуски со џебови повеќе од сирењето и тие знаеја дека се на нешто посебно! Вистински леб од леб со дупка. Направено со вистинска морска сол и испукана пиперка. Откријте повеќе на. Содржи : пченица и соја. Произведено на заедничка опрема со производи што содржат млечни производи. 7,2 мл (204 г) Тајмс Сквер станица По кутија 754 Newујорк, Yorkујорк 10108 866-505-8351 Newујорк Стил Багел Крипс, морска сол и испукана пиперка, 7,2 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мед слугинката чоколадо Греам крекерите се направени со вистинско чоколадо за вистинската количина на

Вкусот на Гардето што го познавате и го сакате сега на јасен залак! Лесен, ронлив и попрен залак, крцкави�

Риес се шири закуски со контејнери со една служба на Греам Диперс, го прават тоа едноставно да уживате в�

Медитерански печен конзервативци на крекери, Транс Фатскерост Доматите од 1992 година додаваат светла, м�

Направете време за ужинка позабавно со најдоброто од CheezIt и чип во едно Чиповите на CheezIt Grooves Cracker се квад�

Крекери со лесна путер, оригинални 16 мл (1 lb) 453 g 4 Останете свежи пакувања! Без холестерол...

Крекер, сите намени од 12 мл (340 g) 3 пакувања со магацини За секоја закуска, во секое време 0% холестерол на т

Крекерите со сода со голема вредност е јасна и вкусна закуска опција која е омилена и кај децата и за воз

Донесете дома вкусна кутија на Манишевиц Матцос Овој бренд е посветен на висококвалитетна храна кошер..

Роланд? Кркерите со вода од сусам од тост се идеално додаток на вашите креативни топинги !! КошернГМО пот

Закуската што се насмевнува назад : Кога станува збор за крекери со златна рипка, можете да се чувствува�

Уживајте во здрава закуска со овие крекери за сирење од сирење од крајот на јули Ослободени од холестер�

Scroll