Новак
Гардето, оригиналниот рецепт со јасен закуска, 7. мл

Гардето, оригиналниот рецепт со јасен закуска, 7. мл

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 99.84

Вкусот на Гардето што го познавате и го сакате сега на јасен залак! Лесен, ронлив и попрен залак, крцкавите на Гардето ви овозможуваат ментално да се одјавувате и да уживате во високо-зачудувачкиот, смел вкус на Гардето, без да станете премногу полни. Закуски : Вкусете го зачинот на потписот Гардето сега на лесен и ронлив компир и пченица јасни. Лесни и вкусни : каснувања што се појавуваат што нема да ве тежат надолу. Тие се совршени за секоја пригода - без разлика дали се грицкате сами или споделувате со други. Класик со пресврт : Нова јасна криза, за зачинување на истиот одличен Гардето што го знаете и сакате. Време на закуска : Неодолива закуска со голем, смел вкус - совршена закуска по училиштата. Содржи : 7,2 мл торба. Кутии за едукација : Горд што ги поддржува училиштата и наставниците како официјален производ што учествува.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Печено со вистинско сирење : Секогаш направено со 100% вистинско сирење од чеда и без вештачки вкусови или

Уживајте во вкусот на Wasa Sourdough Crispbread Направено е со цели зрна кои се природно срдечни и пополнети Целиот

CheezIt Beked Crackers Crackers се вистинскиот договор, направен со 100% вистинско сирење, кое е внимателно старо на нео�

Традициите за печење во стариот свет, прецизни од неколку генерации, точно се одржуваат и внимателно се

Пред повеќе од 30 години, сопствениците на продавницата за селско сирење во Newујорк печеа крцкава идеја д

Набиско Риц Битс / Риц Микс сорта со разновидни пакувања вклучуваат 12 индивидуално завиткани пакувања о

Зачудувајте се на овие скруптивно крцкави мочуришта и се чувствувате одлично што јадете хранлива, цела�

За вкусно лекување или гарнир, обидете се со лебници од сусам на Алеси Потеклото на лебниците датира од 1

Роланд? Кркерите со вода од сусам од тост се идеално додаток на вашите креативни топинги !! КошернГМО пот

Shibolim Crisp Cracker со целото пченица може да ви помогне да изгубите тежина и да ве натера да се чувствувате одл

Очекувајте големи насмевки наоколу Можете исто така да ги додадете во супи или да ги додадете како стра�

Kale Light & Tasty Crackers Crackers Производ се одликува со органски Без глутен НеГмо Погоден за вегани Кошер Д Дознај�

Содржи состојки со пченица, млеко и соја; Кошер млекарница CheezIt жлебовите се вистинската зделка, направе

Крекери, сода, премија, кутија 8 мл фенси крекери Без холестерол Нема заситена маст Загарантирана свежин

Крив и крем од крем од ритс, чипс од компир и пченица, се лесни чипови кои се печени во рерна, не пржени, со

Донесете дома вкусна кутија на Манишевиц Матцос Овој бренд е посветен на висококвалитетна храна кошер..

Non GMO проект Verified Koshersuggested Crrackers Crankers се совршено платно за исклучителна закуска Обидете се малку козјо с�

Bagel Crisps, оригинал, морска сол и испукана пиперка 7,2 мл (204 g) печени Сите природни Екстра крцкаво Вистински

Закуската што се насмевнува назад : Кога станува збор за крекери со златна рипка, можете да се чувствува�

Scroll