Новак
Агилност автоматски делови за ладење на моторот за ладење на вентилаторот за Форд, Линколн, модели на Меркур се вклопуваат Изберете: 2008-2009,2011- Форд Бик

Агилност автоматски делови за ладење на моторот за ладење на вентилаторот за Форд, Линколн, модели на Меркур

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1824.00

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвивка заедно со делови за агилност - склопови на вентилатори за ладење на моторот нудат целосна линија на квалитетни собранија на вентилатори за автомобили кои опфаќаат 96% од сите апликации за возила во Северна Америка. Инженерско и произведено користејќи делови од супериорен квалитет што ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на ОЕ. Собранијата за ладење на вентилаторот за ладење на моторот за агилност се паѓаат во замените веднаш надвор од кутијата со сите потребни фабрички конектори и монтирања вклучени за целосен производ за замена. Агилност ја нуди секоја конфигурација на вентилаторот за секое возило. Агилност нуди целосна линија на автомобилски склопови на вентилатори кои опфаќаат 96% од сите апликации за возила во Северна Америка.; Агилноста обезбедува вредност на неколку начини, вклучително и тивки перформанси со користење на најновата технологија за лежишта за лежиште и лежиште на топката, како и стандардизација на дизајнот за максимална достапност и минимална количина на делови.; Agility нуди овластени склопови на вентилатори кои ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на OE и се подготвени да бидат инсталирани веднаш надвор од кутијата за „вклопување“.; Собранијата на навивачите на агилност се дизајнирани и произведени под системите за квалитет на ISO TS16949 и се 100% статички и динамички избалансирани . црна пластична сечило на вентилаторот. Црна пластична обвивка. Количина на сечилото на вентилаторот 1 - 5 лопати, количина на вентилатор - 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Купете ја оваа колекција облека за момчиња од мали деца од garanimals! Garanimals нуди облека за момче за бебиња, в�

Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перни

Прекрасен додаток на сите ваши проекти за изработка на хартија! Овој пакет содржи 30 8.25x11,36 инчи двостран�

Овие машки мокасини во Мека се стилски дизајнирани со суптилна текстурирана кожна кожа и лесно се вклоп

Халмарк испрати желби за среќен ден на мајката со модерна картичка за Денот на мајката Покриената има а�

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Инспирирани од деталните дизајни на антички креации на наследство, килимот на областа Емико тексас Мох�

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Чувствувајте се ултраубедливи со обожавање од Adore Me's Morgan Push Up Bra Овој долг градник има забавни и флертни �

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad тешки чевли за разговор Оваа мо�

Сензорот за позиција на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Колекцијата Оникс е зашеметувачка, мермерна реплика, серија од порцелански плочки со голем формат...

Секогаш во сезоната маичка со памучна маичка од FILA има удобен екипаж и иконски фила лого графички дизај�

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Scroll