Новак
Време и време на женски долги ракави на ракав

Време и време на женски долги ракави на ракав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета. Изработена во мека и удобна памучна ткаенина, овој врв е совршен, лесен за носење додаток на вашата гардероба со класичен вклопување и стилски ракави. Овој пуловер со долг ракав лесно може да се стилизира со вашите омилени фармерки или панталони со неколку одлични додатоци за да го комплетирате изгледот! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави за мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Слаб Jerseyерси; високо-ниско полите. Women'sенски врвен ракав за ракав од врвот од време и Tru.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете ја вашата колекција на основи за гардероба со оваа долга ракав од Time и Tru Изработено е од супер

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Прекрасна цветна печатење и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пион

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè с

Оваа избледена слава Graphенски ранглан ракав Графички горе има одлично копче детали за задниот дел и заб�

Направено од лесна получиста ткаенина во фитинг силуета, оваа елегантна чипка блуза е дизајнирана со чи

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В Чудо Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и рак�

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Материјал : 65% Рејон / 35% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Ракавите на изјавите се толку сега Поставете ја јачината на звукот со ова време и врвот на ракавот за ба�

Одете на WOW со мешаниот медиум на Get Размислете за симпатична ме ажурирана со ракави што крадат на сценат

Опуштено и подготвено за одење! Овој отомански бод на врвот од време и Тру го комплетира вашиот изглед н�

Класичен моден женски туничен врв за тие жешки денови на летото Направено од лесна, истегната и дише тка

Половина од половина ракави ја истакнуваат гроздобер женствена блуза во сончеви светли денови Детали з

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Пополнувањето на најважните работи е лесно со времето и 2пакетите на Tru на маици со екипаж Овие основи шт

Scroll