Новак
Краток ракав на вратот на времето и екипажот на екипажот Рејон Спанде, брои, пакет

Краток ракав на вратот на времето и екипажот на екипажот Рејон Спанде, брои, пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба. Ажурирано на основното тело со ласкаво капка рамо и опуштено вклопување, ова може да се носи како алтернатива на маица. Продолжуваме да гледаме поголем волумен низ трикотажа и маичка со силуети на ракав Долман. Стилизирајте го со миди здолништа, па дури и со опремени или опуштени фармерки. Bodyенски каросерија за капки; . Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”; . Моделот носи големина S ;. Опуштено вклопување; . Вратот на екипажот; . Падна рамо; . Затворање на Снеп Гусет; . Содржина : 95% рајон 5% спандекс; . Упатства за нега : Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо кога е потребно; Направено во Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Вкупна победа за вашата гардероба со овој врв на сублимација За fallуби се во ова лесно да се носи парче за

Овој трендовски и удобно високо ниско ниво на туника се одликува со проток на лабава силуета, спарена со

Овој мек и затегнат вграден резервоар од врвот од време и TRU е удобен како суштински основен и ја измазну

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Ова тајно богатство на ребрата плетено врвот е толку пријатно и удобно во секој пат На секоја салон гард

Класичен моден женски туничен врв за тие жешки денови на летото Направено од лесна, истегната и дише тка

Вратете се и опуштете се во нова удобна графичка маица од Петто Сонце Овој голем Sur Tee има кратки ракави и

Бескрајни можности со времето и врвот на Tru's Turtleneck Поставете го со блејзер за работен ден подготвен или �

Совршено за обичната пригода Печатениот селанец на Beach Lunch Lounge е тренд, удобен додаток на вашата гардеро�

Трансформирајте го секој изглед со овој издвојување на врвот Vвратот од врвот од пионерската жена Тренд

Одете со протокот на Бохо во оваа боксерска кошула на ракав Долман од Ли Исклучителните женски детали в�

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Вкупна победа за вашата гардероба со оваа сублимација на врвот од концептите За fallуби се во ова лесно да

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Опуштено и подготвено за одење! Овој отомански бод на врвот од време и Тру го комплетира вашиот изглед н�

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Секогаш ласкава ракав за изјава и лесна силуета додаваат моментална женственост на оваа блуза со ракав�

Прекрасна цветна печатење и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пион

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè с

100% филамент полиестер Jerseyерси; Миси контурирана силуета со напредна страна и рамо; Aquafx за прикриени сво�

Надвор од основниот со женски допир, запознајте го вашиот нов омилен врв од Pioneer Woman, со кратки ракави со �

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете мно�

Времето и Tru Women's Women Rib Top, 3 пакет пакет е основен што мора да се има Доаѓајќи во пакет со вредност од три п�

Scroll