Новак
Карат Т.Г.В. Морганит и Карат Т.В. Дијамант 10к розово злато ветување прстен

Карат Т.Г.В. Морганит и Карат Т.В. Дијамант 10к розово злато ветување прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4832.00

Направете го тоа службеник со овој прстен за ветувања на Тангело Морганит и Дијамант. Изработено во зрачно розово злато, се одликува со срцев удар, кој се постави со гејнганит скапоцен камен (5 х 5мм) во центарот на прстенот, заедно со 28 кружни, сет, трепкачки дијаманти (G-H, I2-I3 ) почива на групата. Полиран на брилијантен сјај, овој скапоцен камен и дијамантски ветувачки прстен е разноврсен прстен што можете да го носите и со обична и вечер облека. Направено во злато од роза од 10kt. 1/2 КТ. Т.Г.В. Морганит. 1/10 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Срце и кружни камења. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,7 мм. Ветувачки прстен. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Тангело : Виножито од скапоцени камења е твое да го откриеш со накит Тангело. Со илјадници стилови за избор, ќе ја најдете нијансата што е соодветна за вас. Украсете се со пенлив рафал на боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете прирачници што се издвојуваат со брзата замена за касети за повторно воспоставена касета за P

За оваа ставка Пакет од дванаесет, 15унци единици (вкупно 180 унци) умерено сладок вкус и цврста текстура, и

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

ACDELCO GM Оригинална опрема Зголемување на сопирачките за напојување Поврзете го системот за педали на соп

Современиот тест за овулација на плодност ги наоѓа вашите 2 плодни денови, овулацијата на предикциите и

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Сензорот за брзина на автоматска брзина на менувачот WVE изгради репутација во автомобилската индустриј

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

The Dreamline Unidoor Plе врата со шарка за туширање со шарки или куќиште што е совршено дизајниран за денешните со

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Топлинските чорапи на женските затегнувачи на Muk Luks® го одржуваат студот и топлината...

Бели дијаманти од Елизабет Тејлор за жени сет за подароци од 4 парчиња 3,3oz ЕДТ спреј, лансиран од дизајн�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Овој поглед на светлиот океан, врамена wallидна уметност, ја има измиената плоча на плажа на пристаништет�

Едноставни, но сепак привлечни, тркалезни дијаманти долго време посакувани за нивната чиста брилијантн

Сите наши производи од хартија се произведуваат со највисоки материјали и секогаш остануваат без кисел

Уметник : Мигел Балбасјубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис по

Директно цврсто појас панталони е подготвено за вас да се преселите во и надвор од канцеларијата...

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот за подот за Volkswagen Rabbit 2003 : Дизајниран

Лесен и брз сув Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави т�

Донесено од вас од Беки Овенс Х Сурија, колекцијата Лила комбинира богати, детален дизајн со топли меки �

Направете ја оваа маица за изведба на машкиот Reebok, вашата кошула за теретана за удобност и поддршка кога

Scroll