Новак
килим на подрачјето на памук од нулом Грасен, 3 '5', жолта

килим на подрачјето на памук од нулом Грасен, 3 '5', жолта

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Оваа безвременска шарена шема ќе додаде карактер и шарм на кој било простор. Овој 100% памучен килим е лесен и елегантен. Достапно во различни бои, изберете го оној што најдобро одговара на вашиот стил. unут Грасен памук лента за памук. Машината направена. Направено во Индија. Материјал : 100% памук. Поддршка : Нема поддршка. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Едноставно и рафинирано, овој лати за печатење во розова боја е одличен начин да додадете шарм и елеганц

Не само што оваа привлечна колекција обезбедува години на заштита на подот и апсорпција на звук, туку не

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими на подрачјето веднаш додаваат стил и функција на

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Lifeивотот е подобар на прекрасен килим на југозападниот дел на раб Без разлика дали се карате на подот на

Фузија на моден дизајн напред и безвременски вкус, колекцијата „Серенада“ во студиото Карастан зборув

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 4 'x 6' Maroon Red Lake House Најдобра куќа за куќи од нашата к�

Килимите го разубавуваат секој дом, но одвојуваат тепање од секојдневниот живот За среќа, чистењето на �

Запишана секоја просторија со прекрасен килим што дава стилски, но неформален изглед Дел од колекцијат�

Паметна и софистицирана, колекцијата „Блис“ претставува современи килими со свежи нови погледи и моде

Донесете чувство на спокојство право во вашиот дом! Има еден цел свет под нозете во овој напорен килим, с

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' Taupe Bowling Pins килим од колекци�

Совршено акцент на кој било простор за живеење со стилскиот килим Вудсон област од Мохавк Дом...

Сложениот дизајн и покаченото натрупување ветуваат визуелен интерес, додека меките предива се чувству�

Направено од 100% кокос во Индија, овој доормат е исклучително издржлив и изграден за да издржи на отворен

Овој килим или тркач во областа на Urbane Skye има ултра модерен апстрактни IKAT дизајн и уникатен тон на тонск�

Кој рече дека убавите подни облоги се само за внатрешноста на домот, сè уште не наишол на зачудувачки ки�

Вие не можете да патувате низ Тексас без да гледате дека возачите застануваат на фотооп во поле на Bluebonnet

Мека и издржлива, овој прекрасен килим е дамки и отпорни на избледени, непролевање и лесно чистење со го�

Scroll